خانه / تعبیر خواب / تعبیر خواب فاتحه خواندن بر سر مزار و قبر از منابع مختلف

تعبیر خواب فاتحه خواندن بر سر مزار و قبر از منابع مختلف

تعبیر خواب فاتحه خواندن بر سر مزار و قبر از منابع مختلف

در این پست و از سری مطالب جدید سایت ملکوت 78 به شما عزیزان تعبیر خواب فاتحه خواندن و طلب آمرزش بر سر مزار و قبر مرده را شرح می دهیم که هر کسی ممکن است تجربه کند، متن کامل تعبیر خواب فاتحه خواندن بر سر مزار و قبر از منابع مختلف را در ادامه بخوانید.

328367063208637 تعبیر خواب
تعبیر خواب فاتحه خواندن بر سر مزار و قبر از منابع مختلف

تعبیر خواب فاتحه خواندن بر سر مزار و قبر از منابع مختلف,تعبیر خواب فاتحه خواندن,تعبیر خواب فاتحه خواندن مرده,تعبیر خواب فاتحه داشتن,تعبیر خواب فاتحه خواندن برای شهید,تعبیر خواب فاتحه دادن سر قبر

تعبیر خواب فاتحه خواندن بر سر مزار و قبر از منابع مختلف

در روایات متعددی آمده است كه بازماندگان مرده هركار خیری برای وی انجام دهند (مانند قرائت قرآن، فاتحه، صدقه، حج، نماز و روزه،…) به او می‌رسد و از آن كار بهرمند می‌گردد، بر پایه این روایات، حتی اعمالی مثل فاتحه كه می‌توان در سر قبر خواند اگر در جای دیگری نیز خوانده شود به مرده می‌رسد. البته رفتن بر سر قبر مرده ثواب جداگانه ای غیر از فاتحه خواندن دارد و مرده از این كه به زیارت او بروند خوشحال می‌شود.

دیدن قبر در خواب را بیشتر معبرین به زندان تعبیر کرده‌اند. به گفته مطیعی تهرانی دیدن قبر در خواب به هیچ وجه وحشتناک نیست دیدن قبر در خواب زندان است و گرفتاری‌های شدید زندگی است. این گرفتاری‌ها می‌تواند دل مشغولی‌های ذهنی و یا مشکلات مالی باشد که فرد را در مضیقه قرار داده است. حال ابراهیم کرمانی زیارت اهل قبور رفتن را دلداری به افرادی که در تنگنا و مضیقه (زندانی) تعبیر کرده است.

اینم ببین:  تعبیر خواب انگور و دادن انگور به دیگران و درخت انگور و باغ انگور

انجام اعمالی همچون نماز خواندن، زیارت کردن، ذکر خداوند گفتن و… در رویا همانگونه که در بیداری باعث آرامش و ثواب اخروی می‌گردد ذر رویا نیز بسیار نیکو خواهند بود همانطوذ که ابن سیرین خواندن آیت الکرسی را در خواب نشانه مقام و منزلت می‌داند.

درباره‌ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.