در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶  دعاهای بسیار قوی برای ازدواج سریع تضمینی دعای ازدواج موفق پرداخته ایم ان شاءالله با دعاهای تجربه شده ازدواج سریع انجام می گیرد .    

دعا برای ازدواج موفق و خوشبخت شدن,دعا برای ازدواج موفق,دعا برای ازدواج موفق و خوشبخت شدن,دعا برای ازدواج موفق و خوشبخت شدن دختر,دعا برای ازدواج موفق و سریع,دعا برای ازدواج موفق پسر,دعا برای ازدواج موفق برادر,دعا به جهت ازدواج موفق و پیدا شدن همسر مناسب,دعا سریع برای ازدواج موفق,بهترین دعا برای ازدواج موفق,دعا و نماز برای ازدواج موفق

دعاهای-بسیار-قوی-برای-ازدواج-سریع-تضمینی-دعای-ازدواج-موفق-300x152 ادعيه و اذكار دعا دعا و ختم مجرب متفرقه

دعاهای بسیار قوی برای ازدواج سریع تضمینی دعای ازدواج موفق

دعای فوری ازدواج                       

به برادران و خواهرانی که قصد ازدواج دارند ولی موفق به انجام آن نمیشوند دعا و ختم مجرب زیر پیشنهاد میشود .
شب جمعه دو رکعت نماز حاجت به درگاه خداوند جل جلاله بجای آورد و سپس سوره انشراح را 313 (سیصدو سیزده مرتبه به شماره مقاتلین جنگ بدر) قرائت کند . بعد از هر ده مرتبه که سوره انشراح را قرائت میکند این دعا را بخواند : 
اللهم اشرح صدور أولاد آدم وبنات حواء اللهم ارزقنی الرجل الصالح الذی تحبه وترضاه . یا در صورتی که مرد است بگوید : اللهم اشرح صدور أولاد آدم وبنات حواء اللهم ارزقنی الزوجة الصالحة التی تحبها وترضى عنها . 
ان شاءالله تعالی در جمعه سوم نتیجه حاصل خواهد شد. والله العالم . 
اللهم صل على سیدنا محمد وعلى آله وسلم صلاة ترضیک وترضیه وترضى بها عنا یارب العالمین .                    

دعای تجربه شده برای ازدواج                                     

یک دعای تجربه شده برای ازدواج خواندن و استمرار بر تلاوت آیه 21 سوره مبارکه روم است که یک دعای قوی برای ازدواج دختر مجرد می‌باشد. این دعا توسط برخی که به صورت تجربی از آن نتیجه گرفته‌اند توصیه شده و منبعی برای آن نیافتیم : 
وَ مِنْ آیاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَکُمْ مِنْ أَنْفُسِکُمْ أَزْواجاً لِتَسْکُنُوا إِلَیْها وَ جَعَلَ بَیْنَکُمْ مَوَدَّهً(تً) وَ رَحْمَهً(تً) إِنَّ فِی ذلِکَ لَآیاتٍ لِقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ          
و از نشانه‌هاى (لطف) خداوند این است که برای‌تان همسرانى از جنس خودتان خلق نمود، تا در کنار او آرامش یافته و در میان‌تان رافت و مهربانی قرار داد، در این (نعمت) نشانه‌هایى است براى مردمی که می‌اندیشند .                    

برگرفته از سایت دعاگو