در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ دعاهای بسیار مجرب برای جلب محبت فرد مورد نظر دعای دوستی و عشق پرداخته ایم ان شاءالله محبت و عشق فرد مورد نظر زیاد می شود . 

دعا جلب محبت دیگران,دعا برای جلب محبت شدید از راه دور ,دعا برای جلب محبت فرزند از راه دور,دعا برای جلب محبت اطرافیان,دعا برای جلب دوستی,دعای جلب دوستی,دعا برای ایجاد دوستی بین دو نفر,دعای ایجاد دوستی بین دو نفر

دعاهای-بسیار-مجرب-برای-جلب-محبت-فرد-مورد-نظر-دعای-دوستی-و-عشق-300x152 ادعيه و اذكار دعا دعا و ختم مجرب متفرقه مهر و محبت

دعاهای بسیار مجرب برای جلب محبت فرد مورد نظر دعای دوستی و عشق

دعای دوست داشتن             

اللهم وفر حظیدر زمان مناسب ذکر شده انجام شود.
من خیرٍ تُنـزِّله أو إحسانٍ تتفضل به أو بِرٍّ تُنشِرُهُ أو رزق تبسطه أو ذنب تغفره أو خطأ تستره . یا إلهی یا من بیده ناصیتی یا علیماً بضری ومسکنتی یا خبیراً بفقری وفاقتی أسألک بحقک وقدسک وأعظم أسمائک وصفاتک أن تجعل أوقاتی فی اللیل والنهار بذکرک معمورة وبخدمتک موصولة وأعمالی عندک مقبولة .
دعایی که در ادامه ذکر میشود برای جلب نظر و محبت و نیز افزایش مهر و محبت و از بین رفتن سردی میان زن و شوهر و ایجاد آشتی و گرمی و روابط حسنه میان زن و شوهر موثر است. لازم به ذکر است که این دعا فقط در امر حلال فایده دارد.       

دعای قوی برای جلب محبت و عشق شخص مورد نظر             

چشم انداز داشتن عشقی قوی و پایدار برای هر فرد بسیار مهم است. این رابطه می‌تواند باعث شادی و رضایت شخصی و همچنین ارتباط کم نظیر و عمیق با محبوب خود شود. برای برقراری یک رابطه عاطفی خوب با مورد علاقه خود، کسب عشق و احترام و جلب محبت وی به میزان قابل قبول مهم است. ممکن است برای بعضی افراد در این زمینه مشکلاتی وجود داشته باشد. اما با عمل به دعایی قوی و معتبر، می‌توان به عشق و محبتی که با آن درون خود به دنبالش هستید دست یافت.
امام على عليه السلام می‌فرمایند : 
« اللَّهُمَّ ارْزُقْنِي حُبَّكَ، وَ حُبَّ مَنْ يُحِبُّكَ، وَ حُبَّ عَمَلٍ يُقَرِّبُنِي إِلَى حُبِّكَ ».
این دعا می‌تواند در جلب محبت و عشق شخص مورد نظر کمک شایانی بکند. در این دعا خواستاری از خدا هستیم که ما را در چیزی که واقعاً یک علاقه قوی و ارزشمند به آن داریم، به ارضای آن برساند و هم‌چنین دوست داشتن کسی را که خداوند نیز او را دوست دارد، بیشتر کند.
در این دعا، همچنین از خداوند خواسته می‌شود که الگو و راهنمایی ارزشمندی را در مسیر رسیدن به علاقه خود برای ما ارائه دهد. به همین دلیل، این دعا که به سادگی با خدای مهربان حرف می‌زند، می‌تواند به شدت در جلب عشق و محبت طرف مقابل مؤثر باشد.        

برگرفته از سایت هاروس