در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶  دعاهای فروش برای زمین و ملک از راه دور دعای زیاد شدن مشتری می پردازیم برای اینکه بتوانید ملک یا زمین خود را بفروشید باید از دعاهای بسیار قوی استفاده نمایید تا ملک یا زمین خود را خیلی سریع به فروش برسانید . 

دعاهای-فروش-برای-زمین-و-ملک-از-راه-دور-دعای-زیاد-شدن-مشتری-300x171 ادعيه و اذكار دسته‌بندی نشده دعا دعا و ختم مجرب متفرقه

دعاهای فروش برای زمین و ملک از راه دور دعای زیاد شدن مشتری

 

دعای قرآنی برای فروختن سریع خانه و ملک و زمین                             

جهت فروش خانه یا زمین اگر آیه “ وَمَنْ أَوْفَى بِعَهْدِهِ مِنَ اللّهِ فَاسْتَبْشِرُواْ بِبَیْعِکُمُ الَّذِی بَایَعْتُم بِهِ وَذَلِکَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِیمُ . یا الله یا شکیکفی یا قاهرو یا مغنی و یا رزاق و یا وهاب یا الله ” را هفت مرتبه بر کاسه ای از آب خوانده و آب را در زمین یا خانه مورد نظر بپاشید ، و سپس دعا را روی کاغذی نوشته و در ملک پنهان سازید . به اذن پروردگار به سرعت و فوری برای خانه یا زمین مشتری آمده و به فروش می رود . 
همچنین با خواندن ۲۲۲۲ مرتبه ذکر “یا ودود” بر کاسه ای از آب و پاشیدن آن بر روی ملک مورد نظر می توانید به سرعت آن را بفروشید . البته در نظر داشته باشید حتما قبل از خواندن ذکر وضو گرفته و رو به قبله دعا را بخوانید .                   

دعا برای فروش ملک از آیت الله بهجت                                           

دعای سریع الاجابه ای منسوب به آیت الله العظمی شیخ محمد تقی بهجت آمده که در قرآن شخصی او ثبت بوده است . در صورتی که قصد دارید خانه تان را بفروشید و به دعا برای فروش خانه نیاز دارید ،‌ این آیه از آیت الله بهجت می تواند کمک کننده باشد : 
اگر بین الطلوعین یعنی هنگام فجر کاذب و فجر صادق (پنج دقیقه پیش از اذان صبح تا 5 دقیقه پس از اذان صبح) این ذکرها را بخواند هر حاجتی دارد برآورده خواهد شد . به شرطی که با خلوص قلب و اطمینان به قدرت پروردگار دعا را بخواند . 
14 مرتبه صلوات، 40 مرتبه یا مولای یا صاحب الزمان ادرکنی و مجدداً 14 مرتبه ذکر صلوات .     

اگر زمان طولانی ملک یا زمین خود را برای فروش گذاشته اید و فروش نرفته می توانید دعاهای تجربه شده تهیه نمایید و در سریعترین زمان ممکن بفروش برسانید اگر می خواهید با قیمت بالا ملک خود را بفروشید دعایی از آیت الله بهجت برای فروش فوری ملک و متاع خود تهیه نمایید تا خلی سریع کار شما به نتیجه برسد .   

دعای مجرب برای فروش فوری خانه و ملک                     

از امور مجربه توسل به امام جواد (ع) می باشد .  
دعای زیر را چهارده مرتبه در نه روز (9 روز ، روزی 14 مرتبه) بخوانید برای رسیدن به حوائج و خصوصاً (فروش منزل و ملک) مجرب است .  
اللّٰهُمَّ اِنّی اَسْئَلُکَ بِحَقُّ وَلیِّکَ مُحَمّدِبْنِ عَلِیٍّ اِلاّٰ جُدْتَ بِهِ عَلَیَّ مِنْ فَضْلِکَ وَ تَفَضَّلْتَ بِهِ عَلَیَّ مِنْ وُسْعِکَ وَ وَسَّعْتَ عَلَیَّ مِنْ رِزْقِکَ وَ اَغْنَیتَنی عَمَّنْ سِواٰکَ وَ جَعَلْتُ حاٰ جَتی اِلَیْکَ وَ قَضٰا ءَهٰا عَلَیْکَ اِنَّکَ لِمٰاتَشٰاءُقَدیرٌ (تحفة الرضویة / ۲۱۵)  
آیت الکرسی را نوشته و پس از آن این دعا را نوشته و در منزل قرار دهید :  
یا حفیظ یاحفیظ احفظنی فاستبشرو ببیعکم الذی بایعتم به و ذلک هو الفوز العظیم .   
سوره قارعه را نوشته و در منزل قرار دهید .           
آیه 33 سوره الرحمن از :         
يَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنْسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَنْ تَنْفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانْفُذُوا ۚ لَا تَنْفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ .        
را 70 مرتبه بخوانید .                   

دعا فروش زمین از راه دور,دعا فروش زمین چند هکتاری,دعا فروش زمین,دعا برای فروش فوری زمین,دعا برای فروش زمین و ویلا,دعا برای فروش زمین و باغ,دعا برای فروش زمین فوری,دعا برای فروش زمین کشاورزی از راه دور,دعا برای فروش زمین با قیمت بالا,دعا برای فروش زمین به قیمت بالا,دعا برای فروش زمین از آیت الله بهجت,دعا برای فروش زمین ارثی
            

برگرفته از سایت دعایاب