آخرین خبرها

دعاهای قوی و تجربه شده برای رفع عصبانیت و رفع خشم

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ دعاهای قوی و تجربه شده برای رفع عصبانیت و رفع خشم پرداخته ایم ان شاءالله با دعاهای مجرب رفع خشم و عصبانیت می شود . 

دعا رفع عصبانیت,دعا برای رفع عصبانیت شوهر,دعا برای رفع عصبانیت طرف مقابل,دعا برای رفع عصبانیت شوهر,دعا برای رفع عصبانیت طرف مقابل از راه دور,دعا برای رفع عصبانیت فرزند,دعا برای رفع عصبانیت,دعا برای رفع عصبانیت پدر,دعای رفع خشم خدا,دعا برای رفع خشم شوهر,دعا برای رفع خشم طرف مقابل,دعا برای رفع خشم کودک,دعا خوش اخلاقی همسر,دعای رفع پرخاشگری,دعای رفع پرخاشگری کودک,دعا برای رفع پرخاشگری شوهر

دعاهای-قوی-و-تجربه-شده-برای-رفع-عصبانیت-و-رفع-خشم-300x159 ادعيه و اذكار دسته‌بندی نشده دعا دعا و ختم مجرب متفرقه
دعاهای قوی و تجربه شده برای رفع عصبانیت و رفع خشم

 ذکر یونسیه درمان خشم و گرفتاری             

ذکر یونسیه ” لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین “ بهترین درمان برای دردهای لاعلاج روحی است که انسان را گرفتار می‌کند .در این ذکر پناه به خدا می‌بریم و او را تسبیح و تقدس می‌کنیم .و به اشتباهات و خطاهای خود اعتراف می‌کنیم که هر رنج و گرفتاری که به ما می‌رسد از خود ماست پس دست ما را بگیر.
طلب آمرزش و استغفار برای خود و دیگران باعث می‌شود که آتش خشم درون انسان خاموش شود و به معنایی دشمن نیز خلع سلاح می‌شود .

کنترل عصبانیت و خوش اخلاقی                              

برای کنترل کامل حالاتی مثل عصبانیت ٬ غرور و تکبر ٬ انتقام جویی ٬ حسادت و بخل ٬ اسم « الحَلیم » خداوند اثری عجیب و مجرب دارد تا ۴۰ روز و هر روز بعد از هر نماز ۱۹ مرتبه الحلیم بگوید .                   

دعا برای رفع پرخاشگری و عصبانیت              

در کتاب مکارم الاخلاق آمده است :            
در هنگام عصبانیت بر محمد و آل محمد صلوات بفرستید و این دعا را پس از صلوات بخوانید تا عصبانیت زایل گردد.
اللهم صل علی محمدٍ و آل محمدٍ. اللهم اغفِر ذَنبِی وَ اذهِب غَیظَ قَلبِی وَ اَجِرنِی مِنَ الشَّیطانِ الرَّجِیم و لا حَولَ و لا قُوَهَ اِلّا بِالله العلی العَظِیم . به طور کلی یاد خداوند به هر شکل و صورتی موجب آرامش قلب است.           

 

برگرفته از سایت دعاگو           

درباره‌ی seyyed Morteza seyyed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *