خانه / ادعيه و اذكار / دعایی برای محبت و دوستی و تسخیر دیگران

دعایی برای محبت و دوستی و تسخیر دیگران

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ به دعایی برای محبت و دوستی و تسخیر دیگران پرداخته ایم. برای تسخیر قلوب و جلب محبت دیگران و ایجاد مهر و دوستی و افزایش محبت در میان خلق دعا و ذکر مجرب و قوی عنوان شده را بخوانید که ان شالله کارگشا باشد.

B97C87F3-8B4A-4160-A372-8790315A343D-300x199 ادعيه و اذكار دسته‌بندی نشده دعا و ختم مجرب مهر و محبت

دعایی برای محبت و دوستی و تسخیر دیگران,نسخه و دعای مجرب مخصوص محبت و دوستی و تسخیر دیگران,بهترین دعای محبت,نسخه قوی برای مهر و محبت,نسخه تضمینی جهت دوستی,دعای قوی جهت تسخیر دیگران,قوی ترین دعای مهر و محبت,دعای سریع الاجابه محبت و تسخیر,دعای موثر و کلیدی برای تسخیر دیگران

دعایی برای محبت و دوستی و تسخیر دیگران

قبل از اینکه نسخه امروز رو مطرح کنم کمی با شما حرف بزنم هنگامی که در حالت دعا قرار میگیرید به این موضوع ایمان داشته باشید که قدرت روحی شما تنها علت و سبب و تنها عامل نجات دهنده شماست و از صمیم قلب اطمینان حاصل کنید که با وجود آن هر غیر ممکنی ممکن و هر عملی میسر میشه.

اگر در وهله اول این جمله تاکیدی را همواره با خود تکرار کنید:

روزی خواهد رسید که من به آرزوی خود برسم. آری روزی می رسد که من خوشبختی خود را بیابم.اما فراموش نکنید که خواست و آرزوی خود را به آینده و به بعد موکول نکنیم و آن چه میخواهیم در زمان حال از ضمیر باطن بخواهیم و به آسانی بدان جان ببخشیم و البته این در صورتی میسره که به آن ایمان کامل داشته باشیم. هنگامیکه برای کسی دست دعا به سوی آسمان بلند میکنید او را در اعماق روح و ضمیر باطن خود بنشانید و او را با چهره ای شاد و روحی آزاد ببینید و از اینکه دعایتان مستجاب خواهد شد تشکر کنید.

اینم ببین:  دعا و دستور رونق کسب و کار و تجارت سریع الاثر

هنگامیکه با روح و اعتقاد روبه سوی خداوند میکنید با شناختی که از او دارید میدانید که آرزویتان را بر آورده خواهد کرد چون خداوند هرگز با شکست میانه ای نداره، نه آن را میشناسد و نه آن را برای بندگانش میخواهد.آخرین مرحله دعا شامل شناخت و قبول آن است و اعتقاد به این مسئله که حتما اجابت خواهد شد اما این نکته را به خاطر داشته باشید که ما هرگز قادر به دیدن وجدان و ضمیر و اعتقادات باطنی خود نیستیم اما میتوان با قدرت ایمان به آرزوهای خود جامه عمل بپوشانیم و دعاها را مستجاب کرد. اما بیشتر اوقات این سوال به ذهنمان خطور میکند : پس چرا گاهی دعاهایمان مستجاب نمیشود؟ پاسخ آن در ۲ چیز است : یا ترس و تردید در نحوه انجام دعاست یا اینکه به خواست خداوند صلاح ما در همین بوده است.

و اما نسخه دعای محبت و دوستی و تسخیر دیگران :

هفت مرتبه آیه ۷ از سوره ممتحنه را بخوانید و به کف دست خود بدمید ، سپس بعد از هفت بار به صورت خود بکشد، هر که شما را ببیند، دوستتان میدارد و به هرکس که نیت دارید عاشق و مجنون شما خواهد شد.

عسَى اللَّهُ أَنْ یَجْعَلَ بَیْنَکُمْ وَبَیْنَ الَّذِین عَادَیْتُمْ مِنْهُمْ مَوَدَّهً وَاللَّهُ قَدِیرٌ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِیمٌ

منبع : سایت ملکوت۷۸۶ مرجع کامل ذکر و دعاهای قرآنی

درباره‌ی gobadi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − چهار =