خانه / دعا و ختم مجرب / دعایی سریع الاجابه برای حاجات و خواسته ها

دعایی سریع الاجابه برای حاجات و خواسته ها

دعایی سریع الاجابه برای حاجات و خواسته ها

هر کسی در زندگی آرزو و خواسته هایی دارد که می خواهد به آن ها دست یابد، اگر شما هم درد این وضعیت هستید پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مطلب از سایت ملکوت 786 دعایی سریع الاجابه برای حاجات و خواسته ها را بخوانید که به لطف خدای بخشنده زود تر حاجت می گیرید.

02863736368027 دعا و ختم مجرب
دعایی سریع الاجابه برای حاجات و خواسته ها

دعایی سریع الاجابه برای حاجات و خواسته ها,دعای سریع الاجابه برای حاجت خیلی مهم,نماز حاجت بسیار مهم,دعای حاجت خیلی فوری سایت ملکوت786,دعای حاجت خیلی فوری 

دعایی سریع الاجابه برای حاجات و خواسته ها

معاویة بن عمار گوید: حضرت صادق علیه السلام فرمود: ای معاویة آیا نمی دانی که مردی خدمت امیرالمومنین علیه السلام آمد و از این که اجابت دعایش دیر شده بود به آن حضرت شکایت کرد، آن حضرت به او فرمود: چرا دعای سریع الاجابة را (یعنی دعائی که زود به اجابت رسد) نخواندی؟ آن مرد عرضکرد: آن دعا کدام است؟ فرمود:
اللهم انی اسالک باسمک العظیم الاعظم الاجل الاکرم المحزون المکنون النور الحق البرهان المبین الذی هو نور مع نور و نور من نور و نور فی نور و نور علی نور و نور فوق کل نور و نور یضی ء به کل ظلمة و یکسر به کل شدة و کل شیطان مرید و کل جبار عنید لا تقربه ارض و لا تقوم به سماء و یامن به کل خائف و یبطل به سحر کل ساحر و بغی ء کل باغ و حسد کل حاسد و یتصدع لعظمته البر و البحر و یستقل به الفلک حین یتکلم به الملک فلا یکون للموج علیه سبیل و هو اسمک الاعظم الاعظم الاجل الاجل النور الاکبر الذی سمیت به نفسک و استویت به علی عرشک و اتوجه الیک بمحمد و اهل بیته اسئلک بک و بهم ان تصلی علی محمد و آل محمد و ان تفعل بی کذا و کذا(71) حاجت را یاد کن.

اینم ببین:  دعا های مجرب به توسل و طلب نیاز و حاجت بزرگ

 

کانال ملکوت 786

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

E01901D8-56CE-4B30-80DA-5B81CD583444-310x165 ادعيه و اذكار دستورالعمل و نسخه مجرب دعا دعا و ختم مجرب دعای حاجت روایی دعای رفع بلا دعای رفع مشکلات و گرفتاری دعای گشایش کار دعای مجرب برای شک و بدبینی

دعا برای برگشت مال غصب شده – دعا جهت رفع بهتان

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ به دعای مجرب برای برگشت مال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =