خانه / بخت گشایی و ازدواج / دعای مجرب ازدواج با مشعوق سریع التاثیر

دعای مجرب ازدواج با مشعوق سریع التاثیر

دعای مجرب ازدواج با مشعوق سریع التاثیر

امروز و در این پست یک بار دیگر قصد داریم به شما عزیزان رهگشا های تجربه شده و اسلامی شرح دهیم که سبب می شود اگر می خواهید به عشق حقیقی برسید و می خواهید محبت کسی را جلب کنید، نتیجه بگیرید. متن کامل دعای مجرب ازدواج با مشعوق سریع التاثیر را در ادامه بخوانید.

0263063702683 بخت گشایی و ازدواج دعا و ختم مجرب
دعای مجرب ازدواج با مشعوق سریع التاثیر

دعای مجرب ازدواج با مشعوق سریع التاثیر,دعا براي ازدواج با پسر مورد علاقه,دعای مجرب برای ازدواج با پسر مورد علاقه,دعا جهت ازدواج با مرد مورد علاقه,دعا جهت ازدواج با شخص مورد علاقه,دعای ازدواج با حورالعین,دعا براي ازدواج با مرد مورد علاقه,دعای برای ازدواج با مرد مورد علاقه

دعای مجرب ازدواج با مشعوق سریع التاثیر

برای جلب خواستگار زیاد و تسهیل امر ازدواج ، با حضور و توجه قلبی سوره های مبارکه ذیل را بر آبی پاک قرائت کند و در روز جمعه قبل از اذان مغرب با آن آب غسل کند و بعد از آن سوره مبارکه طه را سه مرتبه قرائت کند ، به اذن خداوند متعال خواستگاران زیادی پیدا خواهند شد. سوره های مبارکه ذیل را قرائت کنید :

(1-سورة الفلق ( 7 مرتبه)
(2-سورة الناس ( 7 مرتبه)
(3-سورة الإخلاص ( 71 مرتبه)
(4-سورة طه ( 2 مرتبه)
(5-سورة الكافرون ( یک مرتبه)

اذکار و دستورالعمل بخت گشایی و ابطال سحر را روز های یکشنبه ، پنج شنبه و جمعه (طلوع آفتاب) انجام دهید.(هرساعتی میتوانیدانجام دهیدولی طلوع آفتاب بهترین زمان است) روز شروع به اذکار از ایام منحوسه مانند قمر در برج عقرب نباشد. برای دانستن ایام منحوسه به تقویم های نجومی رجوع نمائید یا از اهل خبره ، آن را جویا شوید.

اینم ببین:  ذکر افزايش رزق و روزی - دعای رزق و روزی زیاد

***************************

این آیه شریفه زیر را به جهت بخت گشایی بر کاغذ بنویسید و با گلاب بشویید و به همراه داشته باشید:«وَاضْرِبْ لَهُمْ مَثَلا اَصْحابَ الْقَرْیَةِ اِذْ جائَهَا الْمُرْسَلوُنْ» ( خواهران عزیز دقت بنمایند که نوشتن ادعیه باید در زمان سعد و با یک شرایط خاص نوشته شود)

 

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

9DC017D8-CBC6-4C5A-844F-C35FC6EB52F2-310x165 ادعيه و اذكار دعا دعا و ختم مجرب

ذکرهای مورد علاقه رسول خدا (ص)

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ به ذکرهای مورد علاقه رسول خدا (ص) پرداخته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 17 =