در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ دعا ذکرهای قوی برای رسیدن به ثروت فراوان و دعای پرداخت بدهی می پردازیم می توانید از دعاهای بسیار مجرب برای برای پرداخت بدهی تهیه نمایید تا در سریعترین زمان ممکن بدهی خود را پرداخت نمایید .  

دعا-ذکرهای-قوی-برای-رسیدن-به-ثروت-فراوان-و-دعای-پرداخت-بدهی-300x171 ادعيه و اذكار دعا دعا و ختم مجرب رزق و روزی متفرقه

دعا ذکرهای قوی برای رسیدن به ثروت فراوان و دعای پرداخت بدهی

دعای افزایش روزی فراوان از رسول اکرم (ص)                           

در کتاب داروخانه معنوی دعای زیر برای توسعه رزق و روزی و ادای قرض نقل شده است: حضرت رسول اکرم (ص) نقل فرمودند: قسم به آن خدایی را که من را مبعوث فرموده، هرکسی این دعا را همراه خود داشته باشد یا در دکان و یا در منزل خود گذارد فقر او به ثروت و وسعتِ رزق و روزی مبدل شود .  
« یا اللهُ یا رَبِّ یا حَیُّ یا قَیّوم یا ذَالجَلالِ وَ الاکرام اَسئَلُکَ بِاسمِکَ اَلعَظیم اَلاَعظَم اَن تَرزُقَنی رِزقاً حَلالاً طَیِّباً بِرَحمَتِکَ الواسِعَه یا اَرحَمَ الرّاحِمِین »                     

دعا برای رسیدن ثروت از غیب از قرآن                                 

هر جمعه 20 مرتبه یا 40 مرتبه برای ثروتمند شدن این ذکر را بخوانید . 
“ لَهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ وَإِنَّ اللَّهَ لَهُوَ الْغَنِیُّ الْحَمِیدُ ”
آنچه در آسمانها و آنچه در زمین است همه ملک خداست و تنها خداست که بی‌نیاز و به همه اوصاف کمال آراسته است . 
(آیه ۶۴/ سوره حج)                         

دعا جهت گشایش روزی و ادا قرض                               

ابو بصیر نقل می کند: به حضرت صادق (علیه السلام) از حاجت خودم شکایت کردم. و از آن حضرت خواستم که به من دعایی جهت رزق بیاموزد 
حضرت صادق (علیه السلام) فرمود : در نماز شب، وقت سجده (در روایت دیگر : در سجده آخرِ رکعتِ هشتمِ نافله شب) این دعا را بخوان : یا خَیْرَ مَدْعُوٍّ وَ یا خَیْرَ مَسْئُولٍ وَ یا اَوْسَعَ مَنْ اَعْطی وَ یا خَیْرَ مُرْتَجیً اُرْزُقْنی وَ اَوْسِعْ عَلَیَّ مِنْ رِزْقِکَ وَ سَبِّبْ لی رِزْقاً مِنْ قَبْلِکَ اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَیْءٍ قَدیرٌ . حضرت این دعا را به من تعلیم فرمود ، از وقتی که من آن را خواندم، دیگر محتاج نشدم .         

 

دعا برای زیاد شدن پول,دعای ثروتمند شدن سریع,دعای کن فیکون برای ثروتمند شدن,دعای خیلی قوی برای ثروتمند شدن,دعا برای زیاد شدن کسب و کار,دعا برای ولدار شدن از کتاب علوم غریبه,دعا ثروت یهودی,دعای رزق و روزی فراوان,دعای افزایش رزق و روزی 

برگرفته از سایت دعا786