دعا و آیات بسیار قوی و تجربه شده برای بچه دار شدن از سوره نوح

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ دعا و آیات بسیار قوی و تجربه شده برای بچه دار شدن از سوره نوح پرداخته ایم استفاده نمایید ان شاءالله صاحب فرزند خواهید شد . 

دعای باردار شدن,دعای باردار شدن پسر,دعای باردار شدن زن عقیم,دعای باردار شدن دختر,دعا برای باردار شدن دوقلو,دعا برای باردار شدن زن,دعا برای باردار شدن سریع,دعا برای باردار شدن زن نازا,دعا بچه دار شدن,دعا بچه دار شدن پسر,دعای بچه دار شدن از حضرت فاطمه,دعای بچه دار شدن از حضرت فاطمه,دعای بچه دار شدن از حضرت رسول (ص),دعای بچه دار شدن اهل سنت,دعای بچه دار شدن در کتاب گنجهای معنوی,دعای بچه دار شدن از حضرت فاطمه  

دعا-و-آیات-بسیار-قوی-و-تجربه-شده-برای-بچه-دار-شدن-از-سوره-نوح-300x158 ادعيه و اذكار دسته‌بندی نشده دعا دعا و ختم مجرب دعای حاجت روایی متفرقه
دعا و آیات بسیار قوی و تجربه شده برای بچه دار شدن از سوره نوح

دعا‌ی قرآنی برای بچه دار شدن             

آیاتی که در این قسمت نقل می‌شود، ادعیه سفارش شده توسط بزرگان دین اسلام محسوب می‌شوند. این دعا‌ها همراه با دستورالعمل استفاده از آن‌ها نقل شده است : 
۱. سوره نوح 
به مدت هفت روز، پس از نماز مغرب و عشا، درحالی که طهارت کامل دارید ابتدا هفتاد مرتبه اذکار شریف سبحان الله و استغفر الله را زمزمه کنید. سپس ۱۰ تا ۱۲ از سوره نوح را قرائت کنید : 
فَقُلْتُ اسْتَغْفِرُوا رَبَّکُمْ إِنَّهُ کَانَ غَفَّارًا
و گفتم: از پروردگارتان آمرزش بخواهید که او همواره آمرزنده است.
یُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَیْکُمْ مِدْرَارًا 
[تا]بر شما از آسمان باران پى در پى فرستد.  
وَیُمْدِدْکُمْ بِأَمْوَالٍ وَبَنِینَ وَیَجْعَلْ لَکُمْ جَنَّاتٍ وَیَجْعَلْ لَکُمْ أَنْهَارًا 
و شما را به مال بسیار و پسران متعدد مدد فرماید و باغ‌های خرّم و نهر‌های جاری به شما عطا کند.           

 

دعا برای بچه دار شدن از امام محمد باقر               

مرحوم مجلسی از امام باقر (ع) که فرمود : سه روز بعد از نماز صبح و بعد از نماز عشا هفتاد مرتبه « سبحان الله» و هفتاد مرتبه « استغفرالله» و یک مرتبه این دعا را بخواند.

« استَغِرُوا رَبِّکُم اِنَّهُ کانَ غفّارا یُرسَلُ السّماءُ عَلَیکُم مِدرارا وَ یُمِدُّکُم بِاَموالٍ وَ بَنینَ وَ یَجعَلُ لَکُم جَنّاتٍ وَ یَجعَلُ لَکُم اَنهارا» برای  حمل زنان آیه ” و لو ان قرانا جمیعا ”
(سوره رعد آیه 30) را به حروف مقطعه بنویسید (و ل و ان ق ر ا ن ا …) و بر پهلوی زن ببندد حامله شود . 

               

برگرفته از سایت دعاشفا 

درباره‌ی seyyed Morteza seyyed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *