تعبیر خواب خربزه بر اساس تعابیر منابع مختلف

تعبیر خواب خربزه بر اساس تعابیر منابع مختلف

تعبیر های خواب خربزه به عنوان میوه ای شیرین که در فصل تابستان دیده می شود، در تعبیر های خواب اسلامی اگر خربزه را در زمان مناسبی بخورید خوب و مثبت است، همین طور در میان تعبیر های خواب غربی مربوط به باروری است.

شما عزیزان می توانید در ادامه ی این مطلب تعبیر خواب خربزه بر اساس تعابیر منابع مختلف را به طور کامل مشاهده فرمائید.

278320378336 تعبیر خواب
تعبیر خواب خربزه بر اساس تعابیر منابع مختلف

تعبیر خواب خربزه بر اساس تعابیر منابع مختلف,تعبیر خواب خربزه شیرین,تعبیر خواب خربزه برای زن باردار,تعبیر خواب خربزه قرمز,تعبیر خواب خربزه کال,تعبیر خواب خربزه پوسیده,تعبیر خواب خربزه دادن به مرده,تعبیر خواب خربزه گندیده,تعبیر خواب خربزه خوردن با مرده,تعبیر خواب خربزه خیلی بزرگ,تعبیر خواب خربزه از امام صادق,تعبیر خواب خربزه کرم خورده,تعبیر خواب خربزه از مرده گرفتن,تعبیر خواب خربزه دادن مرده,تعبیر خواب خربزه شکسته,

تعبیر خواب خربزه بر اساس تعابیر منابع مختلف

امام صادق (ع) می‌فرمایند: تعبیرهای خربزه عبارتند از:

  • بیماری
  • زن
  • غم و اندوه
  • منفعت
  • زندگانی و معیشت خوب و خوش، مخصوصاً اگر شیرین باشد.

 

مطیعی تهرانی می‌گوید: دیدن خربزه در خواب بستگی به وضع خربزه دارد و با تغییراتی که در رنگ و مزه و کیفیت آن پیدا می شود تعابیر متعارف می گردند. خربزه کلا عیش است و تمتعی است که ما از چیزهای مختلف می بریم. این عیش و تمتع و لذت گاه کام ما را شیرین می کند و گاه تلخی می آورد. چنانچه بیننده خواب ببیند که خربزه می خورد و آن خربزه شیرین است کامیاب می شود به اندازه خربزه ای که خورده و به قدر شیرینی آن. اگر خربزه ای که می خورید بزرگ باشد بهتر از این است که کوچک و محقر باشد.

ابن سیرین می‌گوید:

  • تعبیر خربزه زرد، بیماری می‌باشد، و تعبیر خربزۀ سبز که شیرین نباشد، بهتر از خربزه زرد است.
  • تعبیر دیدن خربزه بزرگ بهتر از خربزه کوچک است و اگر ببینی از آن می‌خوری در تعبیر آن زیانی وجود ندارد.

جابر مغربی می‌گوید: خربزه سبز نرسیده، مخصوصاً اگر شیرین باشد، تعبیرش بهتر می‌باشد.

بسیاری از تحلیلگران خواب و رویا تفاسیر خود را بر اساس نوع خواب بیننده بیان می‌کنند به طور مثال و در همین رویای خربزه، تعابیر گفته شده در رابطه با میوه شیرین و رسیده، بزرگ یا کوچک بودن آن، اینکه فرد خربزه جمع آوری می‌کند، می‌خورد و یا با چاقو برش می‌دهد متفاوت می‌باشد. حتی سن، زن و یا مرد بودن شخص رویابین در تفسیر خواب تاثیر گذار است.

 

درباره‌ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *