خانه / تعبیر خواب / تعبیر خواب خوردن فسنجان پختن فسنجان از منابع مختلف

تعبیر خواب خوردن فسنجان پختن فسنجان از منابع مختلف

تعبیر خواب خوردن فسنجان پختن فسنجان از منابع مختلف

در این مطلب قصد داریم به شما عزیزان تعبیر خواب خوردن، پختن و یا دیدن فسنجان را شرح دهیم، البته که این تعبیر می تواند بسیار از منابع مختلف با توجه به نحوه تجربه آن در خواب متفاوت باشد، متن کامل تعبیر خواب خوردن فسنجان پختن فسنجان از منابع مختلف را در ادامه بخوانید.

2037386022068620768 تعبیر خواب
تعبیر خواب خوردن فسنجان پختن فسنجان از منابع مختلف

تعبیر خواب خوردن فسنجان پختن فسنجان از منابع مختلف,تعبیر خواب فسنجان نذری,تعبیر خواب فسنجان ابن سیرین,تعبیر خواب غذا پختن برای مهمان,تعبیر خواب غذا پختن مادر,تعبیر خواب غذا پختن مرده برای زنده,تعبیر خواب غذا پختن با مرده,تعبیر خواب غذا پختن مرده در خواب,تعبیر خواب غذا پختن برای مرده,تعبیر خواب غذا پختن اموات,تعبیر خواب پختن غذای نذری,تعبیر خواب پختن غذای شور,تعبیر خواب غذای پخته شده

تعبیر خواب خوردن فسنجان پختن فسنجان از منابع مختلف

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: روی هم رفته دیدن فسنجان در خواب خوب است به شرطی که ترش نباشد. معمولاً رب انار در فسنجان می‌زنند و رب انار ترشی دارد. چنانچه در عالم خواب ترشی رب محسوب باشد و دهان شما آن را حس کند اثر نیک خواب از بین می‌رود و غم و رنج و اندوه همراه آن مال اندوخته به سراغ بیننده خواب می‌آید.
منوچهر مطیعی تهرانی گوید: چنانچه در خواب ببینید که خودتان فسنجان می‌پزید مالی را برای دیگران می‌اندوزید. زحمتی می‌کشید و ثروتی گرد می‌آورید که خودتان بهره اندکی از آن می‌برید.
منوچهر مطیعی تهرانی گوید: دیدن فسنجان در خواب بد نیست و آن را باید جزو غذاهای خوب محسوب داشت. فسنجان مالی است که آماده و اندوخته و فراهم شده به دست بیننده خواب می‌رسد و به طبع او بسیار خوش می‌آید ولی کسی که مال را فراهم آورده زحمت بسیار کشیده و مراحل بی شماری را پشت سر نهاده است که از آن مال بهره کمی می‌برد.
منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر در خواب ببینید که فسنجان می‌خورید چنین مالی به دست شما می‌رسد که شاید میراث باشد.
اینم ببین:  تعبیر خواب صورت زشت و صورت جوش زده از منابع مختلف

درباره‌ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 20 =