خانه / تعبیر خواب / تعبیر خواب زیارت امام رضا علیه السلام امامان معصوم

تعبیر خواب زیارت امام رضا علیه السلام امامان معصوم

تعبیر خواب زیارت امام رضا علیه السلام امامان معصوم

در این مطلب به شما عزیزان تعابیر خواب مربوط به امامان معصوم علیهم السلام، امام رضا علیه السلام، زیارت مکه و … را شرح می دهیم که از منابع مختلف است و اگر به تازگی شما یا یکی از نزدیکان شما چنین خوابی را تجربه کرده است، حتما مطلب مربوط به تعبیر خواب زیارت امام رضا علیه السلام امامان معصوم را در ادامه بخوانید.

0363627362076937 تعبیر خواب
تعبیر خواب زیارت امام رضا علیه السلام امامان معصوم

تعبیر خواب زیارت امام رضا علیه السلام امامان معصوم,تعبیر خواب زیارت امام رضا,تعبیر خواب زیارت امام علی,تعبیر خواب زیارت عاشورا,تعبیر خواب زیارت خانه خدا,تعبیر خواب زیارت مشهد,تعبیر خواب زیارت اهل قبور,تعبیر خواب زیارت مکه,تعبیر خواب زیارت قبر امام رضا,تعبیر خواب زیارت قبر امام علی,تعبیر خواب زیارت قبر امام حسین,تعبیر خواب زیارت کربلا رفتن,تعبیر خواب زیارت رفتن مرده,تعبیر خواب زیارت حضرت محمد,تعبیر خواب زیارت نجف,تعبیر خواب زیارت امام حسن عسکری,تعبیر خواب زیارت سامرا,تعبیر خواب زیارت حضرت معصومه,تعبیر خواب زیارت ضریح امام رضا,تعبیر خواب زیارت کربلا ابن سیرین,تعبیر خواب زیارت حضرت رقیه,

تعبیر خواب زیارت امام رضا علیه السلام امامان معصوم

معبرین غربی برگرفته از تعبیر خواب اسلامی گویند:
  • زیارت کردن در خواب از نظر روانشناسی به معنای آرزو برای رسیدن به اهداف دسته جمعی در زندگی واقعی است.
  • اگر در خواب خود را در حال برگشتن از زیارت مشاهده کردید بیانگر سود و رهایی یافتن از استرس‌هاست.
  • اگر شخصی در خواب دید که پیاده به زیارت می‌رود نشانه این است که نذری کرده است و بایستی آن را انجام دهد.
  • اگر قردی دید که به تنهایی به زیارت رفته است و مردمی به بدرقه کردن و خداحافظی با او آمده‌اند دلالت بر این دارد که مرگش نزدیک است.
آنلی بیتون می‌گوید:
  • دیدن جمع زیارت کنندگان در خواب، نشانه آن است که به سفری طولانی خواهید رفت.
  • اگر خواب ببینید خود زائر هسنید و مشغول زیارت، نشانه آن است که با همنشینان ناسازگار کشمکش‌ها خواهید داشت و از فقر و تهیدستی نیز رنجیده خاطر خواهید شد.
  • اگر دختری خواب ببیند زائری به او نزدیک می‌شود، علامت آن است که با حمایت تمام به دام فریب می‌افتد. اما اگر در خواب مرد زائر او را ترک کند، نشانة آن است که ضعف روحی خود را از بین می‌برد و استقلال ویژه ای در زندگی به دست می‌آورد.
  • اگر خواب ببینید که به زیارت حرم امامان و معصومین رفته‌اید، به ایمنی و آرامش خاطر خواهید رسید. زیارت هر یک از امامان در خواب، نشانه رضایت قلبی ارواح آن معصومین از بیننده خواب و نوشته شدن ثواب زیارت برای او است.
  • اگر کسی خواب ببیند که به مشهد برای زیارت اما رضا (ع) رفته است، عملی انجام داده که برای او ثواب حج نوشته شده و شفاعت امام رضا (ع) را برای خود خریده است. همچنین زیارت حضرت امام رضا، نشانه حاجت روا شدن بیننده خواب و در ایمنی و آسایش قرار گرفتن او است.
اینم ببین:  تعبیر خواب لوازم آرایشی و خریدن لوازم آرایشی

درباره‌ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.