خانه / تعبیر خواب / تعبیر خواب سفید شدن موی سر – سفید شدن مو در خواب نشانه چیست

تعبیر خواب سفید شدن موی سر – سفید شدن مو در خواب نشانه چیست

در این پست از سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب ملکوت 786 تعبیر خواب سفید شدن موی سر – سفید شدن مو در خواب نشانه چیست را قرار دادیم . کاملترین تعبیر خواب سفیدی مو و سفید شدن مو و سفید شدن موی سیاه سر یک شبه و سفید شدن موی سر دیگران …

تعبیر-خواب-سفید-شدن-موی-سر-سفید-شدن-مو-در-خواب-نشانه-چیست تعبیر خواب

تعبیر خواب سفید شدن موی سر دیگران,تعبیر خواب موی سفید,تعبیر خواب سفید شدن موی سر مرد جوان

تعبیر خواب سفید شدن موی سر – سفید شدن مو در خواب نشانه چیست

بارها شده که در خواب دیده‌ایم که به یکباره موهای سرمان سفیده شده یا تغییراتی در رنگ آن ایجاد شده است. این تغییر رنگ ناگهانی و سفید شدن به یکباره مو در خواب نشانه چیست؟

معبرین غربی موهای سفید و خاکستری را نماد و سمبل آگاهی، دانش و بینش می‌دانند.

سفید شدن موها در خواب نشانه هشداری برای رفتن به سوی کسب آگاهی و دانش بیشتر است.

در واقع رویای سفید شدن مو استعاره از احساس جهل و نادانی در بیننده خواب است که با نشان دادن موی سفید در خواب سعی در فراگیری آگاهی بیشتر دارد.

تعابیر دیگری نیز این معبرین برای به یکباره سفید شدن مو آورده‌اند که اینگونه خواب‌ها را نشانه بدست آوردن اعتبار و احترام در نزد مردم می‌دانند.

موی سر نشان دهنده آمادگی شخص در برابر موقعیت‌ها و مشکلات پیش روست و سفیدی آن بیانگر مشخص بودن راه حل رفع این مشکلات. با دیدن این گونه خواب‌ها شما می‌توانید با کسب آگاهی‌های لازم به راحتی از موانع سر راه خود عبور کنید.

نکته:

همواره به یاد داشته باشید تعابیر خواب بایستی بر اساس موقعیت هر فرد در زندگی شخصیش بیان گردد و تعابیر می‌توانند برای هر فرد در شرایط خاص متفاوت باشند.

هر شخص می‌تواند با تطبیق دادن نمادها و تفاسیر خواب بر زندگی خود برداشتی متفاوت از آن داشته باشد ولی دانستن درک کلی از خواب و نمادها یکی از ضروری ترین نکات در تفسیر خواب است.

تعبیر خواب موی سفید سر در کتاب بانک جامع تعبیر خواب

لوک اویتنهاو می‌گوید:

سفید: شادمانی

آنلی بیتون می‌گوید:

اگر خواب ببینید موی سرتان به سپیدی برف است، علامت آن است که به مسافرتی مطلوب و لذتبخش خواهید رفت.
اگر خواب ببینید موی سر کسی یک شبه سفید می‌شود ولی صورتش همچنان شاداب و جوان می‌ماند، علامت آن است که مصیبت و اندوهی ژرف در انتظار شماست.

اگر زن جوان و زیبایی خواب ببیند بی هیچ علتی و یک مرتبه تمام موهای سرش سفید می شود و از این اتفاق می ترسد به این تعبیر است که مشکلی بزرگ باعث خواهد شد تا حرص زیادی بخورد و بخاطر یک دردسر و یا ناراحتی روحی روز به روز ضعیف و لاغر تر شود

اما در دیدگاه معبران خارجی بطور کلی موی سفید در رویاهای ما مخصوص برای خانم های جوانتر چنان چه همراه با گریه و یا بی تابی نباشد نشانه آن است که در آینده نزدیک صاحب همسر و فرزندانی خواهید شد و همچنین خانه ای زیبا خواهید ساخت.

اگر دختران نابالغ در چنین وضعیتی مشاهده کنی نشان آن است که دستخوش تنگی می‌شویم.

تعبیر خواب سفید شدن موی دیگران

در کتاب سرزمین رویاها آمده است :

اگر تعداد زیادی از افراد را که از آشنایان یا غریبه ها باشند با موی سفید ببینید به این علامت است که در روزهای آینده احساس تنهائی و بی یاوری می‌کنید.

تعبیر خواب سفید شدن مقداری از موی سر

اگر زنی خواب ببیند موهای پشت سرش سفید شده اند به این علامت است که برخی از بزدلان حسودان و یا افرادی که چشم دیدنش را ندارند پشت سر او مدام غیبت میکنند و عمده تلاش آن ها این است که ایشان را در میان جمعی ازرده و حقیر بسازند ،

اگر ببنی موهای سرت از قسمت فرق سر سفید می شود به این دلالت دارد که صاحب رویا با معشوق خود به خاطر پیش آمدهای جدید دچار اختلاف می شود و حتی ممکن است از او جدا شود

سفید شدن مو در خواب در جوانی

آنلی بیتون می‌گوید:

اگر خواب ببینید موی سر کسی یک شبه سفید می شود ولی صورتش همچنان شاداب و جوان می ماند ، علامت آن است که مصیبت و اندوهی ژرف در انتظارشماست

منبع : سایت ملکوتی ها

******************************

بازنشر : سایت ملکوت 786 سایت بزرگ ذکر و دعا و تعبیر خواب

اینم ببین:  تعبیر خواب شکستن پا فلج شدن و درد زانو از منابع مختلف

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

تعبیر خواب یخچال سفید خریدن – تعبیر دیدن یخچال پر از ماهی

در این پست از سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب ملکوت 786 تعبیر خواب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =