خانه / تعبیر خواب / تعبیر خواب سمنو دادن و سمنو گرفتن خوردن سمنو از منابع مختلف

تعبیر خواب سمنو دادن و سمنو گرفتن خوردن سمنو از منابع مختلف

تعبیر خواب سمنو دادن و سمنو گرفتن خوردن سمنو از منابع مختلف

اگر به تازگی خوابی را دیده اید که مضمون آن سمنو، خوردن سمنو، دیدن سمنو، خریدن سمنو و همین طور سمنو با رنگ های خاص است، در این مطلب می توانید این تعایبر را بخوانید، ضمن این که تعایبر بیشتر در بخش دسته بندی سایت ملکوت 786 قابل مشاهده است. سمنو یکی از خورکی های معروف است که بر روی سفره هفت سین نیز استفاده می شود.

2038538602730322607 تعبیر خواب
تعبیر خواب سمنو دادن و سمنو گرفتن خوردن سمنو از منابع مختلف

تعبیر خواب سمنو دادن و سمنو گرفتن خوردن سمنو از منابع مختلف,تعبیر خواب سمنو خوردن,تعبیر خواب سمنو پختن چیست,تعبیر خواب سمنو خوردن در خواب,تعبیر خواب خوردن سمنو نذری,تعبیر خوردن سمنو در خواب چیست

تعبیر خواب سمنو دادن و سمنو گرفتن خوردن سمنو از منابع مختلف

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: فقط وقتی خوب نیست که سمنو رنگ یا عطر و بوی طبیعی نداشته باشد. مثلاً اگر سمنو بپزند یا ظرفی سمنو داشته باشید و ملاحظه کنید که سمنوی شما سرخ یا سبز و آبی و یا زرد است خوب نیست، در حالتی که سمنو باید شکلاتی رنگ باشد در چنین صورتی غم و رنج و اندوه می‌رسد. عطر و بوی غیر معمول نیز همین تعبیر را دارد.

به کسی در خواب سمنو دادید از جانب شما به او نعمت می رسد. فقط وقتی خوب نیست که سمنو رنگ یا عطر و بوی طبیعی نداشته باشد. مثلا اگر سمنو بپزند یا ظرفی سمنو داشته باشید و ملاحظه کنید که سمنوی شما سرخ یا سبز و آبی و یا زرد است خوب نیست، در حالتی که سمنو باید شکلاتی رنگ باشد در چنین صورتی غم و رنج و اندوه می رسد. عطر و بوی غیر معمول نیز همین تعبیر را دارد.

اینم ببین:  تعبیر خواب زخم و زخمی شدن انگشت و بدن از منابع مختلف

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر از کسی سمنو گرفتید او شما را نعمت می‌دهد و اگر شما به کسی در خواب سمنو دادید از جانب شما به او نعمت می‌رسد.

 

کانال ملکوت 786

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

2036083670263820673-310x165 تعبیر خواب

تعبیر خواب گم کردن کفش از منابع مختلف

تعبیر خواب گم کردن کفش از منابع مختلف در صورتی که به تازگی خوابی تجربه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =