خانه / تعبیر خواب / تعبیر خواب سیب قرمز سیب فاسد و سالم از منابع مختلف

تعبیر خواب سیب قرمز سیب فاسد و سالم از منابع مختلف

تعبیر خواب سیب قرمز سیب فاسد و سالم از منابع مختلف

سیب عموما در خواب می تواند جلوه ای از خوبی، کسب ثروت، موفقیت و همین طور پیروزی بر سختی ها باشد، به همین منظور احتمالا می توانید حدس بزنید، سیب فاسد شده نیز تعبیری متفاوت خواهد داشت، برای مشاهده تعبیر خواب سیب قرمز سیب فاسد و سالم از منابع مختلف ادامه ی این مطلب را مطالعه فرمائید.

27833860236027393 تعبیر خواب
تعبیر خواب سیب قرمز سیب فاسد و سالم از منابع مختلف

تعبیر خواب سیب قرمز سیب فاسد و سالم از منابع مختلف,تعبیر خواب سیب زمینی,تعبیر خواب سیب سبز,تعبیر خواب سیب زرد,تعبیر خواب سبیل,تعبیر خواب سیب درختی,تعبیر خواب سیب دادن به دیگران,تعبیر خواب سیب زمینی و پیاز,تعبیر خواب سیب و گلابی,تعبیر خواب سیب درختی زرد,تعبیر خواب سیب ترش,تعبیر خواب سیب و انار,تعبیر خواب سیب زرد برای زن باردار,تعبیر خواب سیب و انگور,تعبیر خواب سیب و پرتقال,تعبیر خواب سیب زمینی پخته شده,تعبیر خواب سیب زمینی سرخ کرده,تعبیر خواب سیب برای زن باردار,تعبیر خواب سیب و هلو,تعبیر خواب سیب کرم خورده,تعبیر خواب سیب ابن سیرین,

تعبیر خواب سیب قرمز سیب فاسد و سالم از منابع مختلف

حضرت امام جعفر صادق فرماید:
دیدن سیب در خواب بر هشت وجه بود.
 1. فرزند
 2. منفعت
 3. بیماری
 4. کنیزک
 5. مال و خواسته ونعمت
 6. فرمانروایی
 7. همت اهتمام بیننده
 8. خیر غایب و حاضر
یوسف نبی علیه السلام گوید: دیدن سیب از خویشان خود شاد شود.
منوچهر مطیعی تهرانی گوید: بعضی از معبران سیب را مال و خواسته تعبیر کرده‌اند اما این درست نمی‌تواند باشد زیرا خوردن سیب به تنهائی جواب گوی نیاز غذائی انسان نیست و بیشتر جنبه تفننی دارد.
برایت می‌گوید: خوردن سیب در خواب، نشانه وقوع اتفاقات خوشایند است.
کارل گوستاو یونگ در رابطه با دیدن سیب در خواب می‌گوید:
 • دیدن اینکه سیب‌هایی روی درخت می‌رویند در خواب، سمبلی از دانش، خرد و کامیابی زیاد است. پاداش‌هایی برای شما در راه است. این گفته‌ی مشهور را د. رنظر بگیرید: «یک سیب در روز، باعث می‌شود که شما مریض نشوید و کارتان به دکتر نیفتد» که ممکن است بیانگر این باشد شما نیاز دارید که بیشتر مراقب سلامتی تان باشید. شاید شما نیاز دارید به دکتر بروید.
 • خواب دیدن اینکه شما یک سیب می‌خورید بیانگر هماهنگی، خوشی و باروری است.
 • دیدن سیب سبز بیانگر پرورش عشق یا عشقی است که هنوز در حال شکوفه زدن و گل دادن است.
 • دیدن سیب گاز زده یا پلاسیده در خوابتان بیانگر این است که هرچه که برایش تلاش می‌کنید و هدفتان است ممکن است کامل نشده باشد (به طور کامل به آن نرسیده باشید و به طور کامل انجام نشده باشد)، و حتی برای شما مضر باشد. ممکن است بیانگر بی خیالی و سهل انگاری و فراموشی باشد.
ابراهیم کرمانی گوید: تعبیر سیب، خبری است از شخص غایب یا کسی که دورمانده
حضرت دانیال گوید: تعبیر کلی سیب همت و عزم تو در شغل و کار خودت می‌باشد، ‌‌‌‌‌بطوریکه اگر «پادشاهی» سیب را در خواب ببیند، تعبیرش حکومت می‌باشد، یا اگر بازرگانی سیب را ببیند، تعبیرش تجارت او می‌باشد، شغل‌های دیگر نیز به همین صورت است،‌‌‌‌‌ اگر ببینی سیب داری و از آن می‌خوری، یـعـنـی به اندازه‌ای که خورده‌ای در شغلی که هستی سعی و همت داری.

محمدبن سیرین گوید: تعبیر سیب سبز، فرزند می‌باشد. تعبیر سیب سرخ، سود و منفعت از طرف پادشاه می‌باشد. اگر ببینی سیب سرخی را از درخت چیده و خوردی، صاحب فرزند دختر می‌شوی. تعبیر سیب سفید، سود و منفعت از طرف بازرگانان می‌باشد. اگر ببینی سیب سفید را به دو نیم کرده‌ای، از شریک خودت جدا می‌شوی. تعبیر سیب زرد و ترش، رنج و بیماری می‌باشد.

اینم ببین:  تعبیر خواب کیک تولد و عروسی از منابع مختلف

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: دیدن سیب سبز در خواب بهتر از سیب سرخ است و سیب سرخ بهتر از سیب سفید و سیب سفید بهتر از سیب زرد که سیب زرد رنجوری و بیماری را خبر می‌دهد سیب سرخ هیجان و نشاط را خبر می‌دهد. سیب سبز خیر و برکت و نعمت است. سیب سفید از یافتن سود بشارت دارد. نوشته‌اند سیب سرخ دختر است و سیب سفید پسر. این بستگی به نیت و همت بیننده خواب دارد و منوط به این است که چه آرزویی را در دل می‌پروراند چرا که سیب به همان نیت او پاسخ می‌دهد. به هر حال دیدن سیب سالم در خواب نیکو است.

آنلی بیتون می‌گوید: دیدن سیب قرمز به درختان سبز، نشانه آن است که برای بیننده خواب حوادث مطلوبی رخ خواهد داد.

معبرین غربی: اگر در رویا سیب را قرمز و همراه با شاخ و برگ سبز براق ببینید تعبیری بسیار فوق العاده خواهد داشت.

آنلی بیتون می‌گوید:
 • اگر خواب ببینید سیبی بر سر درخت رسیده است، مانند هشداری است که بیش از اندازه بلند پروازی می‌کنید.
 • اگر خواب ببینید سیب‌ها بر زمین افتاده‌اند، نشانه آن است که دوستان با چرب زبانی شما را فریب می‌دهند
برایت می‌گوید: دیدن سیب بر روى درخت، نشانه‏ پیشرفت و موفقیت در كارها است.
معبرین غربی گویند: اگر شما سیب رسیده ای را بر درخت مشاهده کردید اوقاتی که در پیش رو دارید با موفقیت و پیروزی طی خواهد شد و به همه آرزوهای خود خواهید رسید پس به این فکر کنید که در زندگی خود چه می‌خواهید.
آنلی بیتون می‌گوید:
 • اگر خواب ببینید سیب کال یا کرم زده می‌خورید، تعابیر خوبی به دنبال نخواهد داشت. اما اگر خواب ببینید سیبی سالم را گاز می‌زنید، دلالت بر آن دارد که به اهدافی که داشتید، به درستی آگاه شوید و بی هیچ تردیدی به سمت اهداف خود گام بردارید.
 • اگر در خواب سیب کرم خورده ببینید، نشانه آن است که کوشش‌ها بیهوده خواهد بود و به ثمر نخواهد رسید.
اینم ببین:  تعبیر خواب زیارت امام رضا علیه السلام امامان معصوم
برایت می‌گوید: دیدن سیب كرم زده در خواب، بیانگر غم و اندوه است.
معبرین غربی می‌گویند: اگر در خواب سیب فاسدی را مشاهده کردید و سپس آن را خوردید این خواب نشانه خوبی نخواهد داشت ولی در مورد نتیجه آن در بیداری خیلی هم نگران نباشید تقدیر شما دست خودتان است. صبور باشید و قدرت خود را باور داشته باشید همه راه‌ها برای پیشرفت شما باز است.
کانال ملکوت 786

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

083263620632087-310x165 تعبیر خواب

تعبیر خواب گردباد طغیان از منابع مختلف

تعبیر خواب گردباد طغیان از منابع مختلف در این عنوان و یکی دیگر از مطالب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =