در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ دعاهای بسیار قوی برای بازگشت معشوق در سریعترین زمان تضمینی می پردازیم ان شاءالله می توانید دعاهای بسیار قوی تهیه نمایید تا معشوقه خود را خیلی سریع به سمت خود بازگردانید .   

دعاهای-بسیار-قوی-برای-بازگشت-معشوق-در-سریعترین-زمان-تضمینی-300x171 ادعيه و اذكار دعا دعا و ختم مجرب متفرقه

دعاهای بسیار قوی برای بازگشت معشوق در سریعترین زمان تضمینی

دعای مجرب بازگشت معشوق در سه روز                 

یکی از موارد دعا برای بازگشت معشوق در سه روز، دعایی است قرآنی که برای استجابت آن باید جسم و روح منزه و باور قلبی داشت . پس به یاد داشته باشید که در صورت شک و گمان به قدرت خداوند ممکن است دعای شما برآورده نشود .  
خواندن دعا به این ترتیب است که نیت کرده و غسل انجام شود . سپس در روزهایی به جز روزهای قمر در عقرب در مکانی آرام برای 3 روز و در روز اول صد مرتبه سوره کوثر بر میوه‌ای خوانده شود و به خورد معشوق داده شود . در روز دوم این دعا را 100 بار خوانده و 100 بار هم بر آب یا هر نوشیدنی شیرین و پاک دیگری خواند و خورد معشوق داده شود : 
وَأَلْقَیْتُ عَلَیْکَ مَحَبَّهً مِنِّی وَلِتُصْنَعَ عَلَى عَیْنِی إِذْ تَمْشِی أُخْتُکَ فَتَقُولُ هَلْ أَدُلُّکُمْ عَلَى مَنْ یَکْفُلُهُ فَرَجَعْنَاکَ إِلَى أُمِّکَ کَیْ تَقَرَّ عَیْنُهَا وَلَا تَحْزَنَ وَقَتَلْتَ نَفْسًا فَنَجَّیْنَاکَ مِنَ الْغَمِّ وَفَتَنَّاکَ فُتُونًا زُیِّنَ لِلنَّاسِ حُبُّ الشَّهَوَاتِ مِنَ النِّسَاءِ وَالْبَنِینَ وَالْقَنَاطِیرِ الْمُقَنْطَرَهِ مِنَ الذَّهَبِ وَالْفِضَّهِ وَالْخَیْلِ الْمُسَوَّمَهِ وَالْأَنْعَامِ وَالْحَرْثِ ذَلِکَ مَتَاعُ الْحَیَاهِ الدُّنْیَا وَاللَّهُ عِنْدَهُ حُسْنُ الْمَآبِ قَدْ شَغَفَهَا حُبًّا إِنَّا لَنَرَاهَا فِی ضَلَالٍ مُبِینٍ فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُتَوَکِّلِینَ یُحِبُّهُمْ وَیُحِبُّونَهُ أَذِلَّهٍ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ أَعِزَّهٍ عَلَى الْکَافِرِینَ      
در سومین روز آیات 165، 166 و 167 از سوره بقره را با زعفران و گلاب نوشته و به همراه داشته باشد و در روز آخر به نیت جلب توجه معشوق تا می‌تواند ذکر “یا الله” را تکرار کند که ان شاءالله بر علاقه معشوق به او افزوده شود .         

بین دو فرد ممکن است مسائلی پیش آید و از هم فاصله بگیرند و معشوقه دوری کند می توانید از دعاهای بازگشت سریع معشوق بگیرید و معشوق خود به سمت خود جذب کنید و بازگردانید . 

دعای بازگشت فوری معشوق در سه روز                         

برای بازگشت معشوق در سه روز می توانید از دعای بازگشت معشوق در سه روز استفاده کنید . این دعا در بین مجموعه دعای بازگشت معشوق بین یک الی سه روز بسیار مجرب است و با بیقت را به مدت سه روز بعد از غروب آفتاب بخوانید .  
« اَستَغفِرُاللهُ الذی لا اله الا هوَ الحَیُّ القَیُّوم الرَّحمنُ الرحیم ذوالجلالِ و الاِکرام وَ اَتوبُ اِلیه و اَسئَلُهُ اَن یُصَلِیَ عَلی محمد و ال محمد و اَن یَتوبَ عَلَیَ توبَهَ عَبدٍ ذلیلٍ خاضعٍ خاشعٍ فقیرٍ مسکینٍ مستکینٍ لایَملِکُ لِنَفسِهِ نَفعاً و لاضَراً و لا مَوتاً و لا حیوهً و لانُشوراً »                       

برگرفته ازسایت دعاگو