در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ دعاهای بسیار مجرب برای دفع شر ظالم و نجات از همسایه بد پرداخته ایم ان شاءالله با دعاهای مجرب همسایه بد از آن محل دور می شود و از شر ظالم رها می شوید . 

دعای دفع ظالم,دعای دفع ظالم امام هادی,دعا نابودی ظالم,دعای رفع ظالم امام هادی,دعا جهت دفع ظالم,دعا دفع همسایه بد,دعا نجات از همسایه بد,دعا برای دفع همسایه بد ,دعا دفع شر و بلا,دعا دفع شر همسایه بد,دعای رفع شر و دعوا,دعای دفع شر همسایه بد,دعای دفع شر ظالم,دعای رفع شرمزاحم,

دعاهای-بسیار-مجرب-برای-دفع-شر-ظالم-و-نجات-از-همسایه-بد-300x158 ادعيه و اذكار دسته‌بندی نشده دعا دعا و ختم مجرب متفرقه

دعاهای بسیار مجرب برای دفع شر ظالم و نجات از همسایه بد

ذکر برای نجات از همسایه بد           

مردی شکایت کرد به امام حسن(ع) از همسایه بد که اذیت می‌کند . امام(ع) به او گفت : چون نماز مغرب و عشا را خواندی دو رکعت نماز بخوان و بعد از آن بگو : 
یا شَدیدَ الْمِحالِ یا عَزیزُ أَذْلَلْتَ بِعِزَّتِکَ جَمیعَ ما خَلَقْتَ إِکْفِنی شَرَّ (فُلان) بِما شِئْتَ.
« ای خدایی که محکم نقشه می‌کشی و نفوذناپذیر هستی ، ذلیل و رام کردی با عزّت خودت تمام مخلوقاتت را کفایت کن برای من شر (‌فلانی را) هر جور که خودت می‌خواهی »
و به جای فلان نام همسایه را می‌بری.
(بعد از نماز مغرب بهتر است )      

دعا براى برطرف ‏شدن شرّ ظالم                                 

حضرت امام رضا عليه السلام از پدر بزرگوارش روايت كرده است كه فرمود : منصور دوانيقى كسى را به سوى جعفر بن محمّد عليهما السلام فرستاد تا او را اذیت کند و به قتل ‏رساند 
حضرت فرمود من هم برای دفع شر او شگفتم : 
حَسْبِيَ الرَّبُّ مِنَ الْمَرْبُوبينَ، وَحَسْبِيَ الْخالِقُ مِنَ الْمَخْلُوقينَ، وَحَسْبِيَ الرَّازِقُ مِنَ الْمَرْزُوقينَ، وَحَسْبِيَ اللَّهُ رَبُّ الْعالَمينَ، حَسْبي مَنْ ‏هُوَ حَسْبي، حَسْبي مَنْ لَمْ يَزَلْ حَسْبي، اَللَّهُ لا إِلهَ إِلّا هُوَ، عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ ‏وَهُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظيمِ. و شر آن فرد شرور و مزاحم از من دفع شد. (عيون اخبار الرضا عليه السلام : 237/1، بحار الأنوار: 214/95.)                            

دعا برای رفع شر ظالم                   

برای دفع شر ظالم این آیه را رو به روی او بخواند
کَتَبَ اللَّهُ لَأَغْلِبَنَّ أَنَا وَرُسُلِی إِنَّ اللَّهَ قَوِیٌّ عَزِیزٌ
و هم چنین آیه شریفه
صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ
را نیز بخواند . این دو آیه برای دفع شر ظالم مجرب است .       

     

برگرفته از سایت دعاگو