در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ دعاهای بسیار مجرب برای رزق و روزی فراوان و دعای گشایش سریع کار می پردازیم می توانید انگشتر پرخاصیت برای رزق و روزی و رونق گرفتن کار خود و دعای تجربه شده برای گشایش کار تهیه نمایید تا برکت در زندگی شما زیاد شود .

دعاهای-بسیار-مجرب-برای-رزق-و-روزی-فراوان-و-دعای-گشایش-سریع-کار-300x171 ادعيه و اذكار دعا دعا و ختم مجرب رزق و روزی متفرقه

دعاهای بسیار مجرب برای رزق و روزی فراوان و دعای گشایش سریع کار

دعای گشایش کار از امام صادق                   

امام صادق (ع) دعای رزق و روزی و گشایش کار را اینطور سفارش کرده‌اند : 
اگر مومنی در دو ماه متوالی ، در هر روز 400 مرتبه این ذکر را تکرار کند ، خداوند مال یا علم فراوان به او عنایت می‌کند : 
“ اَسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذی لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالَارْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمی وَ جُرْمی وَ اِسْرافی عَلی نَفْسی وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ. ”
آمرزش خواهم از خدایی که معبودی جز او نیست. زنده و پاینده و بخشاینده و مهربان پدیدآرنده آسمانها و زمین (آمرزش) از تمام ستمکاری و جنایت و زیاده روی بر خود و بسویش توبه کنم .               

دعای قوی برای رزق و روزی مغازه                         

بسیاری از کاسب‌ها به دنبال دعای رزق و روزی مغازه هستند . خواندن ذکرهای زیر یکی از بهترین ذکرها برای طلب برکت و روزی از خداوند است : 
100 مرتبه تکرار ذکر “ لا إلهَ إلاَّ اللهُ المَلِکُ الحَقُّ المُبینُ ” پس از نماز صبح
10 مرتبه تکرار ذکر “ یَا رَازِق یَا فَتَّاحُ یَا وَهَّابُ یَا غَنِیُّ یَا مغنِی یَا بَاسِط ” پس از نماز صبح
10 مرتبه تکرار ذکر “سُبْحَانَ اللهِ العَظیمِ وَبِحَمْدِهِ، أسْتَغفِرُ اللهَ وأُتوبُ إلیهِ وَأسْأَلُهُ مِنْ َفضْلِهِ ” پس از نماز صبح                 

آیه و سوره قران برای گشایش کار       

برای گشایش کار فوری در زندگی و شغل خود، تلاوت این آیه از قرآن بسیار سفارش شده است . 
وَ مَنْ اَعْرَضَ عَنْ ذِکری فَاِنَّ لَهُ مَعیشَهً ضَنْکاً و هر کسی از یاد من روی گرداند برای او زندگی تنگ و سختی خواهد بود (ایه 124 سوره طه) 
معنی ایه ان است که اگر داراترین انسان کره زمین هم باشی وقتی خدا را در یاد نداری زندگی ات سخت است و خاطرت اسوده نیست .         

دعای برکت مال ,دعای رزق و روزی نخودکی ,دعای رزق و روزی آیت الله نخودکی,دعای رزق و روزی,دعای رزق و روزی و گشایش کار امام صادق,دعای رزق و روزی ماشین,دعای رزق و روزی روی انگشتر,دعای برکت مال ,دعای برکت مال مجرب,دعای خیر و برکت در مال,دعای برکت مال و پول,دعای برکت مال و روزی,دعای برکت مال و ثروت,دعای برکت در معاملات

برگرفته از سایت دعا786