در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ دعاهای قوی برای آمدن خواستگار عالی دعای ازدواج دختر سن بالا می پردازیم جهت آمدن خواستگار خوب باید از دعاهای بسیار قوی استفاده نمایید ان شاءالله خواستگار خوبی خواهد آمد .  

دعاهای-قوی-برای-آمدن-خواستگار-عالی-دعای-ازدواج-دختر-سن-بالا-300x171 ادعيه و اذكار دعا دعا و ختم مجرب متفرقه

دعاهای قوی برای آمدن خواستگار عالی دعای ازدواج دختر سن بالا

دعا برای جذب خواستگار بخت گشایی                     

به جهت مطالب عظیم و بزرگ صد بار بگویید :  
«طه» و یک بار سوره «قل هو الله احد» را بخواند 
و باز صد مرتبه بگوید «طه» و یک مرتبه سوره «قل هو الله » را بخواند تا هفت بار این را تکرار کند ، 
همین که هفت مرتبه «توحید» و هشتصد بار«طه» تمام شد بعد از آن 17 بار سوره «قل هو الله احد» را تا آخر بخواند خداوند مطلب و حاجت او را برآورده می کند و بی شک عمل خواهد شد .                       
این از مجربات است و آزموده شده است.(کشکول ارومیه ای، ص312)                   

دعا مجرب برای آمدن خواستگار خوب و سریع                     

ابتدا ظرف چینی و تمیزی تهیه کنید و در داخل آن آب و گلاب بریزید و سپس 40 بار سوره مبارکه یس را بخوانید و در هر بار خواندن سوره به آب فوت کنید و بعد از آن آب را (دختر) بر سر خود بریزد .            
و در حین ریختن سه بار بگوید      
گشاده باد کار و بخت و اقبال و مشکلات نام خودش زاییده نام مادر خود بِحَقِّ اَلباسِطَ         

دخترانی هستند تا یک زمانی خواستگار زیادی دارند و تن به ازدواج نمی دهند و سن فرد زیاد می شود و خواستگار برای فرد نمی آید برای آمدن خواستگار خوب می توانید دعاهای مجرب تهیه نمایید تا خواستگار خوبی بیاید و به ازدواج ختم شود .           

دعای باز شدن بخت دختر سن بالا             

در این بخش دعای باز شدن بخت دختر سن بالا را برای شما عزیزان قرار داده ایم :  
اللهم انك علي كل شيء قدير، يا مقلب القلوب والأبصار، يا مدبر الليل والنهار، يا مبدّل الحول والأحوال، يا محول الحول والموال، حول حال هذه الفتاة إلى أحسن حال. اللهم يسر لها الأمور وافتح لها أبواب الخير والرزق. اللهم اكتب لها السعادة والنجاح في حياتها. آمين . 
برای عمل کردن این دعا باید وضو داشته و خلوص نیت داشته باشید .         

دعا آمدن خواستگار خوب,دعا آمدن خواستگار مورد علاقه,دعا آمدن خواستگار مورد نظر,دعا امدن خواستگار پولدار,دعا خواستگار امدن برای دختر,دعا برای امدن خواستگار در یک روز,دعا برای امدن خواستگار در یک هفته,دعا برای امدن خواستگار در سه روز,دعا برای امدن خواستگار در یک هفته ,دعا برای آمدن خواستگار مورد نظر,دعا برای آمدن خواستگار مورد علاقه,دعا برای آمدن خواستگار مورد نظر,دعا برای امدن خواستگار مورد نظر در یک هفته,دعا برای آمدن خواستگار خیلی خوب

برگرفته از سایت ملکوتیها