در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ دعاهای مجرب برای پیدا شدن اموال دزدیده شده و دفع شر دزد پرداخته ایم ان شاءالله با دعاهای مجرب اموال مسروقه شده پیدا خواهد شد . 

دعای برگشت اموال مسروقه,دعای برگشت اموال مسروقه ,دعای اموال دزدیده شده,دعا برای مال دزدی شده,دعا برای اموال سرقت شده,دعا برای مال دزدیده شده,دعا برای برگشت اموال دزدیده شده,دعای پیدا شدن سارق,دعا دفع شر همسایه بد,دعای دفع شر و دعوا,دعای دفع شر افراد,دعای دفع شر شخص,دعای دفع شر دشمن پنهان,دعای دفع شر دشمن,دعای دفع شر خواب بد  

دعا برای پیدا کردن مال دزدیده شده           

 یا مُعید  
و پس از آن بگوید : 
رُدَ عَلَیَّ ضالَّتی بِرَحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمین 
روی دو تشدید اول فتحه( -َ )قرار دارد .   
به خواست خداوند متعال آن گمشده (یا دزدیده شده) پیدا می شود. دوستان این عمل بسیار تجربه شده و یکی از بزرگترین و موثر ترین دستورات در زمینه مال گمشده و دزدیده شده می باشد اگر کسی با شرایط گفته شده آنرا انجام دهد محال است که به کمگشده یا دزدیده شده خویش نرسد. 
۱ – از حضرت علی علیه السلام نقل است: هر کس گمشده ای دارد دو رکعت نماز بخواند در هر رکعت بعد از حمد ، سوره یس را قرائت کند . بعد از نماز بگوید :   
اللَّهُمَ‏ یَا هَادِیَ‏ [رَادَّ] الضَّالَّهِ رُدَّ عَلَیَّ ضَالَّتِی                          

پیدا کردن دزد و اشیاء دزدیده شده                     

از عارف فرزانه آیت الله بهجت (ره) سئوال شد :
برای یافتن چیز دزدیده شده ویا گم شده چه باید کرد ، ایشان فرموده بودند برای یافتن هر چه که گم شده ویا دزدیده شده اگر چه انسان باشد این ذکر را بسیار بخوانید تازمانی که یافته شود : 
اصبحت فی امان الله ،امسیت فی جوار الله       

دعا برای یافتن سارق             

برکسی که گمان میرود نوشته و لای نان فطیر قرار دهد و بخورد آن شخص دهد. اگر دزد باشد از گلویش پایین نمیرود و شکمش درد می گیرد :  
بسم الله الرحمن الرحیم انّ لدینا انکالاً و جحیماً و طعاماً ذاغصه و عذاباً الیماً. ثُمَّ قَضى أَجَلاً وَ أَجَلٌ مُّسمًّى عِندَهُ ثُمَّ أَنتُمْ تَمْترُونَ   
نقل از : سرّالمستتر

دعاهای مجرب برای دفع شر دزد                 

تلاوت آیه هایی از قرآن، برای ایمنی از دزد بدین شرح می باشد بخواند بر حلقه ها و قفل ها آیات زیر را : 
(قُلِ ادْعُواْ اللّهَ أَوِ ادْعُواْ الرَّحْمَـنَ أَیّاً مَّا تَدْعُواْ فَلَهُ الأَسْمَاء الْحُسْنَى وَلاَ تَجْهَرْ بِصَلاَتِکَ وَلاَ تُخَافِتْ بِهَا وَابْتَغِ بَیْنَ ذَلِکَ سَبِیلاً 
بگو : (خدا را) با «الله» یا «رحمن‌» به کمک طلبید (فرقی نمی‌کند ، و خدا را به نامها و صفات متعدّد به فریاد خواندن ، مخالف توحید نیست) خدا را به هر کدام (از اسماء حُسنی) بخوانید (مانعی ندارد و تعداد اسماء نشانه تعدّد مُسمّی نیست و)  او دارای نامهای زیبا است (که هر یک مُعرِّف کاری از کارها و بیانگر زاویه‌ای از کمالات یزدان جهان است . ای پیغمبر هنگامی که به نماز ایستادی) نمازت را بلند یا آهسته مخوان ، و بلکه میان آن دو راهی پیش گیر (که میانه‌روی و اعتدال است)           
وَقُلِ الْحَمْدُ لِلّهِ الَّذِی لَمْ یَتَّخِذْ وَلَداً وَلَم یَکُن لَّهُ شَرِیکٌ فِی الْمُلْکِ وَلَمْ یَکُن لَّهُ وَلِیٌّ مِّنَ الذُّلَّ وَکَبِّرْهُ تَکْبِیراً               

 

برگرفته از سایت دعا 786