در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ به دعایی برای جدایی از رفیق بد و دوری از همنشینان بد طینت مجرب پرداخته ایم. برای دوری و رهایی از رفیق بد و دشمنان و خلاصی از دوست و افراد نااهل دعا و اذکار مجرب عنوان شده را بخوانید که ان شاء الله کارگشا باشد.

380EE738-B495-4D9E-9942-C9744151FDF3-300x200 ادعيه و اذكار دسته‌بندی نشده دعا و ختم مجرب

دعایی برای جدایی از رفیق بد و دوری از همنشینان بد طینت مجرب,دعای خلاصی از دوست بد,دعای دفع دشمن و حسود,دعای نابودی دشمن,دعای دفع دوست بد و نااهل,دعای رهایی از شر انسان های بد,دعای دفع مردم فاسد,دعای در امان ماندن از شر دوستان بد,دعای دفع دشمنان بد طینت,دعای جدایی از رفیق ناباب,دعای عزیز شدن در نزد خانواده شوهر

دعایی برای جدایی از رفیق بد و دوری از همنشینان بد طینت مجرب

دوستان و همنشینان بد و دشمنان بد طینت که به طور کلی به آن ها مردم فاسد گفته می شود همیشه وجود دارند و اطراف همه هستند. هر فرد مومنی باید برای در امان ماندن از شر دوستان بد و دشمنان بد طینت به خدا پناه ببرند که بهترین پناه برای هر فردی می باشد.

به همین منظور دعا سایت دعاهایی برای دفع دشمن و حسود، رهایی از انسان های بد و جدایی از رفیق ناباب در این مطلب به شما معرفی می کند که می توانید با استفاده از آن ها دشمنان بد طینت را از خود دور کنید.

همچنین اگر شوهر یا خانواده ی شوهرتان با شما دشمنی می کنند و می توانید با دعا نزد آن ها عزیز شوید و به این دشمنی پایان دهید.

دعای دفع دشمن و حسود

برای دفع دشمن و حسود آیه ی زیر را ۱۰ بار بخوانید:

«اَلیَوم نَختِمُ عَلی اَفواهِهِم وَ تُکَلِمُنا اَیدیَهُم وَ تَشهَدُ اَرجُلَهُم بِما کانوا یَکسِبون»

سپس آیه کریمه زیر را ۱۰۰۰ با وضو مرتبه تلاوت کنید:

«الله لطیف بعباده یرزق من یشاء و هو القوی العزیز»

همچنین می توانید برای دور کردن شخص حسود و دشمن سوره کافرون را به نیت آن شخص ۱۶۱ بار بخوان تاثیر آن را ببینید این اعمال را هر روز انجام دهید.

دعا برای رهایی از انسان بد

این دعا در واقع درخواست فتح و گشایش حضرت لوط از جانب خدا و نیز نفرینی است خطاب به قوم بدکارش و انسان های بد که عمل آنان در صورت شیوع، زمین را فاسد می کرد و نسل بشر را نابود می نمود.

به همین منظور این دعا برای رهایی از انسان های بد بسیار مجرب است.

برای نجات از مردم فاسد یا انسان های بد و ناباب دعایی را بخوانید که حضرت لوط را از دست قوم تبه کارش نجات داد:

«رَبِّ انْصُرْنی‏ عَلَی الْقَوْمِ الْمُفْسِدینَ» (آیه ۳۰ سوره عنکبوت) «

پروردگارا! مرا در برابر این قوم تبهکار یاری فرما»

این دعا را هر روز تا جایی که می توانید بخوانید.

دعای جدایی از رفیق ناباب از قرآن کریم این‌چنین استفاده می‌شود که گروهی از انسان‌ها در قیامت، به اندازه‌ای ناراحت و پشیمان هستند که پشت دست خود را می‌گزند و حسرت می‌خورند و می‌گویند:

ای‌ کاش ما رفیقانی انتخاب کرده بودیم که در مسیر قرآن و عترت گام بر می‌داشتند.

ای‌ کاش با جلسات مذهبی و با مسجد و علمای عامل دین انس می‌گرفتیم و به مجالس گناه راه نمی‌یافتیم.

ای‌ کاش دوست بد و گناهکار انتخاب نمی‌کردیم و ای‌ کاش با کسانی‌ که تابع شیطان هستند، رفت و آمد نکرده و تابع آنان و شیطان نمی‌شدیم:

وَ یَوْمَ یَعَضُّ الظَّالِمُ عَلی‏ یَدَیْهِ یَقُولُ یا لَیْتَنِی اتَّخَذْتُ مَعَ الرَّسُولِ سَبیلاً، یا وَیْلَتى‏ لَیْتَنی‏ لَمْ أَتَّخِذْ فُلاناً خَلیلاً، لَقَدْ أَضَلَّنی‏ عَنِ الذِّکْرِ بَعْدَ إِذْ جاءَنی‏ وَ کانَ الشَّیْطانُ لِلْإِنْسانِ خَذُولاً< «لَعَلَّکَ فَقَدْتَنِی مِنْ مَجَالِسِ الْعُلَمَاءِ فَخَذَلْتَنِی أَوْ لَعَلَّکَ رَأَیْتَنِی فِی الْغَافِلِینَ فَمِنْ رَحْمَتِکَ آیَسْتَنِی أَوْ لَعَلَّکَ رَأَیْتَنِی آلَفُ مَجَالِسَ الْبَطَّالِینَ فَبَیْنِی وَ بَیْنَهُمْ خَلَّیْتَنِی»

برگرفته از سایت دعاسایت