خانه / دعا و ختم مجرب / دعای جلب محبت و ایجاد عشق بین زوجین تجربه شده

دعای جلب محبت و ایجاد عشق بین زوجین تجربه شده

دعای جلب محبت و ایجاد عشق بین زوجین تجربه شده

دعای سریع التاثیری که در این مطلب از وب سایت ملکوت 786 می آموزیم مناسب خانواده ها و زوجین است که رابطه ی آن ها محکم تر و استوار تر باشد، در ادامه ی این مطلب می توانید متن کامل این دعا ها را بیاموزید. انشالله که موجب حاجت روایی و رهایی از سختی ها می شود. همواره به قدرت خداوند بزرگ و متعال، آفریننده جهانیان ایمان داشته باشید.

028326876203962073 دعا و ختم مجرب مهر و محبت
دعای جلب محبت و ایجاد عشق بین زوجین تجربه شده

دعای جلب محبت و ایجاد عشق بین زوجین تجربه شده,دعای جلب محبت از راه دور,دعای جلب محبت شوهر,دعای جلب محبت پدر,دعای جلب محبت فوری,دعای جلب محبت پسر,دعای جلب محبت دیگران,دعای جلب محبت دختر,دعای جلب محبت فوری از راه دور,دعای جلب محبت خانواده شوهر,دعای جلب محبت قوی,دعای جلب محبت پدر و مادر,دعای جلب محبت معشوق از راه دور,دعای جلب محبت مردم,دعای جلب محبت دوست,دعای جلب محبت,دعای جلب محبت بین دو نفر,دعای جلب محبت سریع الاجابه,دعای جلب محبت زن از راه دور,دعای جلب محبت و توجه,دعای جلب محبت خلایق,

دعای جلب محبت و ایجاد عشق بین زوجین تجربه شده

اگر زن و شوهری با یکدیگر بحث و جدل کردند به طوری که دوست نداشتند حتی یکدیگر را بنگرند و بر سر مواضع خود پافشاری نمودند باید یک نفر واسطه گردد و دعای زیر را برای آنان بخواند.
الف )ذکر یا وَدود را بر دو تکه شیرینی یا قند یا نبات یا لیوانی شربت و یا زولبیا بامیه بخواند و به آن ها دهد تا بخورند.
ب) یک بار سوره واقعه را بر دو عدد شیرینی یا آب نبات یا زولبیا بامیه بخواند و بعد از آندعای زیر را قرائت کند و شیرینی را به آنها بدهد تا بخورند.
تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السُّورَه بِالاُلفَه و المَحَبَّه بَینَ فلان بن فلان و فلانه بنت فلانه بحق هَهْطُوبْ هَهْطُوب لُهوبْ اَجِب یا صَمْتُون ذُوبَهاء و جَمال تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السّورَةِ الشَّریفَة بِالمَحبَّة الدّائِمَه وَالوِداد بین فلان بن فلانة و فلانه بنت فلانه بِحَقِّ هذهِ السُّورَةِ عَلَیکُم و طاعَتَها لَدَیْکُم
اینم ببین:  دعای تجربه شده برای آسان شدن ازدواج با دختر و یا پسر مورد علاقه

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

78BA228B-6710-4D64-A6D6-09E06033ABFC ادعيه و اذكار دسته‌بندی نشده دعا و ختم مجرب رزق و روزی

دعای رونق کسب و افزایش رزق – ذکر مجرب مخصوص موفقیت در کسب و کار و تجارت

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار دعاشفا به دعای رونق کسب و افزایش رزق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =