دعای درمان بیماری امام صادق علیه السلام

بیماری ها سخت ترین آزمونی هستند که خداوند برای شناخت بنده هایش می گیرد و اگر از آن سربلند بیرون بیائیم قطعا بسیار عزیز تر خواهیم شد. متاسفانه برخی در هنگام سختی، مشکلات و بیماری ها دچار کفر و شرک می شوند. از این رو اگر شما هم خدایی نکرده دچار بیماری شده اید می توانید از ادعیه مجرب و سریع التاثیر استفاده کنید.

دعای درمان بیماری امام صادق علیه السلام را به همین منظور امروز به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

2736239237927 ادعيه و اذكار شفای بیماری

دعای درمان بیماری امام صادق علیه السلام

دعای درمان بیماری امام صادق علیه السلام,دعای درمان بیماری پوستی,دعای درمان بیماری لاعلاج,دعای درمان بیماری چشم,دعای درمان بیماران,دعای جهت درمان بیماری,دعا برای درمان بیماری پوستی,دعا برای درمان بیماری چشم,دعا برای درمان بیماری صرع,دعا برای درمان بیماری روانی,دعا برای درمان بیماری ریوی,دعا برای درمان بیماری برص,دعا برای درمان بیماریها,دعا برای درمان بیماری قلبی,

دعای درمان بیماری امام صادق علیه السلام

للّهُمَّ إنَّكَ عَيَّرتَ أقواماً فَقُلتَ : « قُلِ ادْعُواْ الَّذِينَ زَعَمْتُم مِّن دُونِهِ فَلاَ يَمْلِكُونَ كَشْفَ

الضُّرِّ عَنكُمْ وَ لاَ تَحْوِيلاً » فَيا مَن لايَملِكُ كَشفَ ضُرّي ولاتَحويلَهُ عَنّي أحَدٌ غَيرُهُ ، صَلِّ

عَلى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وَاكشِف ضُرّي وحَوِّلهُ إلى مَن يَدعو مَعَكَ إلهاً آخَرَ لا إلهَ غَيرُكَ

 

ترجمه:

خداوندا! تو خود ، كسانى را سرزنش كردى و فرمودى:

«بگو كسانى را كه به جاى خداوند به خدايى مى‏پنداشته‏ايد ، فرا خوانيد تا ببينيد كه نه نمى‏توانند سختى‏اى از شما بگشايند ، و نه شما را به حالتى ديگر درآورند». پس اى آن كه هيچ كس جز او نتواند سختى‏اى از من بگشايد و مرا به حالتى ديگر ببرد! بر محمّد و خاندانش درود فرست، و سختى را از من بگشاى و آن را به سوى كسانى ببر كه در كنار تو – كه خدايى جز تو نيست – خدايى ديگر را می ‏خوانند .