آخرین خبرها
خانه / دعا و ختم مجرب / دعای عظیم برای جلب محبت و زیاد شدن عشق و علاقه زوجین

دعای عظیم برای جلب محبت و زیاد شدن عشق و علاقه زوجین

دعای عظیم برای جلب محبت و زیاد شدن عشق و علاقه زوجین

دعایی که در این عنوان می آموزیم باعث می شود عشق مهر و علاقه بین زوجین بیشتر شده و زندگی آن ها کم تر با سوء تفاهم و لحظات سخت روبرو می شود، متن کامل دعای عظیم برای جلب محبت و زیاد شدن عشق و علاقه زوجین را می توانید به همین منظور بخوانید که انشالله زود تر از آن نتیجه می گیرید.

03863786203602736037 دعا و ختم مجرب مهر و محبت
دعای عظیم برای جلب محبت و زیاد شدن عشق و علاقه زوجین

دعای عظیم برای جلب محبت و زیاد شدن عشق و علاقه زوجین,دعاي مهر و محبت قوي,دعای مهر و محبت با فلفل سیاه,دعای مهر و محبت چیست,دعای مهر و محبت خوراکی,دعای مهر و محبت زن و شوهر,دعای مهر و محبت شوهر به زن,دعای مهر و محبت بین خواهر و برادر,دعای مهر و محبت با فلفل,دعای مهر و محبت فوری از راه دور,دعای مهر و محبت دختر به پسر,دعای مهر و محبت از راه دور,دعای مهر و محبت بین دو برادر,دعای مهر و محبت قرآنی,دعای مهر و محبت از دور,دعای مهر و محبت بین دو نفر,دعای مهر و محبت و بازگشت معشوق,دعای مهر و محبت بین زن و شوهر از راه دور,دعای مهر و محبت بین خانواده,دعای مهر و محبت قوی,دعای مهر و محبت با میخ

دعای عظیم برای جلب محبت و زیاد شدن عشق و علاقه زوجین

هر کس هفت روزر، روزی 25 مرتبه صبح و 25 مرتبه عصر دعای زیر را بخواند، در جلب محبت دیگران اثر عظیم دارد.

«بسم الله الرحمن الرحیم سخرلی فلان ابن فلان الحمدلله رب العالمین یا حریف سخرلی قلبه الرحمان الرحیم یا ودود سخرلی فلان ابن فلان مالک یوم الدین یا حریف سخرلی قلبه ایاک نعبد و ایاک نستعین یا ودود سخرلی فلان بن فلان اهدنا الصراط المستقیم یا حریف سخرلی فلان بن فلان صراط الذین انعمت علیهم یا ودود سخرلی فلان بن فلان غیرالمغضوب علیهم یا حریف سخرلی فلان بن فلان و لاالضالین یا ودود سخرلی فلان بن فلان».

اینم ببین:  دعای سریع الاجابه و تضمینی درمان بیماری و امراض

امام زین العابدین «ع» هرگاه آیه « یا ایها الذین امنوا اتقوالله و کونوا مع الصادقین «سوره توبه، آیه 119» را تلاوت میکرد. این دعا را میخواند: «اللهم ارفعنی فی اعلی درجات هذه الندبه و اعنی بعزم الاراده».

«خدایا مرا به بالاترین درجات این دعوت بالا ببرد، و با عطا کردن اراده اي استوار کمکم کن.»

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

2794977E-8F80-4122-A550-0166D139C8FE-310x165 ادعيه و اذكار دستورالعمل و نسخه مجرب دعا دعا و ختم مجرب دعای حاجت روایی دعای گشایش کار رزق و روزی

دعا و آیات قرآنی مجرب برای افزایش رزق و روزی و برکت در کار و کاسبی

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ به‌ دعا و آیات قرآنی برای افزایش رزق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =