دعای قوی و تجربه شده رفع گریه کودکان با اثر حتمی و سریع

گریه کودکان و نوزادان بیش از هر کسی برای پدر و مادر فرزند آزار دهنده است و اگر خیلی زود رفع نشود قطعا مشکلات و بیماری های زیادی نیز کودک و یا نوزاد را درگیر خود خواهد کرد و می تواند باعث شود که کودک آسیب های بیشتری ببیند.

به همین منظور در ادامه ی این مطلب به شما عزیزان متن کامل دعای قوی و تجربه شده رفع گریه کودکان با اثر حتمی و سریع را شرح می دهیم.

278360736027937 ادعيه و اذكار دعا و ختم مجرب

دعای قوی و تجربه شده رفع گریه کودکان با اثر حتمی و سریع

دعای قوی و تجربه شده رفع گریه کودکان با اثر حتمی و سریع,دعای رفع گریه کودک,دعای رفع گریه کودک در خواب,دعای برای رفع گریه کودک,دعای برای رفع گریه بچه,دعای برای رفع گریه نوزاد,دعا برای رفع گریه نوزاد,دعای مجرب برای رفع گریه و بیقراری نوزاد,دعای گریه نکردن نوزاد,دعای ارامش گریه نوزاد,دعای گریه ی نوزاد,دعای مجرب گریه نوزاد,دعا برای گریه نوزاد در خواب,دعای برای رفع گریه نوزاد,

دعای قوی و تجربه شده رفع گریه کودکان با اثر حتمی و سریع

دعا برای آرام شدن کودک آیات شریفه ذیل را با گلاب و زعفران بنویسید و به کودک بیاویزید به اذن و اراده باریتعالی گریه و بیقراری اش برطرف خواهد شد.

(إِذْ أَوَى الْفِتْیَهُ إِلَى الْکَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنکَ رَحْمَهً وَهَیِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا فَضَرَبْنَا عَلَى آذَانِهِمْ فِی الْکَهْفِ سِنِینَ عَدَدًا – الکهف – الآیه – ۱۱ (َفَمِنْ هَذَا الْحَدِیثِ تَعْجَبُونَ وَتَضْحَکُونَ وَلَا تَبْکُونَ وَأَنتُمْ سَامِدُونَ (وَخَشَعَت الْأَصْوَاتُ لِلرَّحْمَنِ فَلَا تَسْمَعُ إِلَّا هَمْسًا ) سپس معوذتین (سوره های فلق و ناس) را بنویسید.توجه شود:

پس از نوشتن در کاغذ بدون خط، آنرا تا بزند و در پارچه سبز بگذارد و به کودک یا طفل بیاویزد.

به نیازهای جسمی کودک خود توجه کنید و سعی کنید نیازهای او را برآورده کنید. در بیشتر موارد به این روش گریه اش قطع خواهد شد و مشکل نیز حل می شود.