دعای قوی و حتمی برای گشایش بخت و ازدواج جوانان

اگر برایتان مهم است در سن و رده سنی خاصی ازدواج کنید بهترین کار این است که دعای قوی و حتمی برای گشایش بخت و ازدواج جوانان را بخوانید که رخور ندارد و قطعا موجب می شود شما ازدواج کنید و انشالله حتی اگر بختتان چندین سال است بسته شده باز گردد؛ در ادامه می توانید متن کامل این دعا را بخوانید. همین طور در مورد بیشتر دعا های موجود در سایت ملکوت 786 اگر دستوری هم وجود داشته باشد به شما عزیزان شرح خواهیم داد.

273850836207360 ادعيه و اذكار بخت گشایی و ازدواج دعا و ختم مجرب

دعای قوی و حتمی برای گشایش بخت و ازدواج جوانان

دعای قوی و حتمی برای گشایش بخت و ازدواج جوانان,دعای بخت گشایی سریع,دعای بخت گشایی پسران,دعای بخت گشایی قوی برای زن مطلقه,دعای بخت گشایی مجرب,دعای بخت گشایی چیست,دعای بخت گشایی اهل سنت,دعای بخت گشایی یهودی,دعای بخت گشایی در روز جمعه,دعای بخت گشایی مردان,دعای بخت گشایی در ماه رمضان,دعای بخت گشایی بسیار قوی,دعای بخت گشایی از امام صادق,دعای بخت گشایی با زعفران,دعای بخت گشایی در قران,دعای بخت گشایی دایی ابراهیم,دعای بخت گشایی سریع و قوی پسران,دعای بخت گشایی قوی و سریع,دعای بخت گشایی امام جواد,دعای بخت گشایی برای زن بیوه,دعای بخت گشایی خیلی قوی,

دعای قوی و حتمی برای گشایش بخت و ازدواج جوانان

به مدت یکماه بعد از هر نماز واجب بلافاصله بدون اینکه با کسی حرف بزند یک صلوات بفرستد و هفت مرتبه این آیه مبارکه را تلاوت کند رَبِّ لا تَـذَرنی فَـرداً وَ اَنتَ خَیرُا لوارثـیـن (سوره انبیا آیه هشتاد نُه) انشاءالله به زودی به خانه بخت می رود.تذکر: در زمان خاصی که نماز نمی خوانند از خواندن آیه مبارکه خودداری فرمائید.

برای گشایش بخت دختر، در ابتدا دو رکعت نماز حاجت بخواند و پس از اتمام نماز ، قبل از اینکه از جایش بلند شود ، یکصد مرتبه ذکر شریف یا لطیف را بخواند و سپس از خداوند متعال درخواست کند که شوهر خوبی نصیبش نماید. مجرب است.

****************************************************************************

برای گشایش بخت و کارگشایی ، دعای شریف ذیل را صبح روز جمعه در کاغذ بدون خط و با گلاب و زعفران بنویسد و در آب ساده حل کند و بنوشد :

«وَاضْرِبْ لَهُمْ مَثَلا اَصْحابَ الْقَرْیَهِ اِذْ جائَهَا الْمُرْسَلوُنْ»