خانه / ادعيه و اذكار / دعای مجرب مرجانه برای محبت زن و شوهر سریع الاثر

دعای مجرب مرجانه برای محبت زن و شوهر سریع الاثر

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ دعای مجرب مرجانه برای محبت زن و شوهر سریع الاثر پرداخته ایم برای محبت بیشتر زن و شوهر به هم ان شاءالله محبت ها بیشتر می شود .

دعای مرجانه چیست,دعای مرجانه,دعای مرجانه از کیست,دعای مرجانه برای ازدواج,دعای مرجانه کامل,دعای مرجانه برای بازگشت معشوق,دعای مرجانه برای جلب معشوق,دعای مرجانه با اعراب

دعای-مجرب-مرجانه-برای-محبت-زن-و-شوهر-سریع-الاثر-300x156 ادعيه و اذكار دسته‌بندی نشده دعا مهر و محبت
دعای مجرب مرجانه برای محبت زن و شوهر سریع الاثر

دعای مرجانه برای محبت عمیق زن و شوهر

دعای مرجانه علاوه بر بازگشت معشوق برای افزایش محبت بین زن و شوهر نیز کاربرد دارد.
به یاد داشته باشید این دعا را در ساعت مشتری و یا شمس در روزهای یک شنیه یا پنج شنبه یا جمعه در ۲۰ روز اول ماه قمری انجام بدید.
با جوهر روحانی (ترکیب های زعفران و گلاب و مشک) روی کاغذ زرد بنویسید. قبل از نوشتن وضو بگیرید و در حین نوشتن دهان خود را شیرین کنید. سپس قبل از نوشتن با انگشت سبابه روی کاغذ بنویسید(یا بدوح). به انگشتتان نه جوهری بزنید نه چیزی فقط روی کاغذ (یا بدوح) را بنویسید. یک بار آیه الکرسی بخوانید و سپس به خود و کاغذ و اطراف فوت کنید و حال شروع به نوشتن کنید. در حین نوشتن دعای مرجانه بلند نشوید و یا با کسی حرفی نزنید. بعد از نوشتن در زیر آن بنویسید.
« مهر کردم بستم دل و جان و چشم و گوش و جمیع اندام و روح (اسم مطلوب) زاییده (نام مادر مطلوب) به عشق و محبت و هوس (نام خود) زاییده(نام مادر خود) با میططرون یا میططرون یا میططرون »
و بعد دعا را تا بزنید و با چسب بچسبانید و در گردنبند چرم قرار داده و همراه خود کنید. هم می توانید در گردن خود کنید هم در بازو.حال اگر مرد هستید در بازوی راست و اگر زن هستید در بازوی چپ.

اینم ببین:  دعای تجربه شده برای جلب عشق و محبت همسر

 

متن کامل دعای مرجانه

متن کامل دعای مرجانه برای بازگشت معشوق و ازدواج در زیر آمده است.

« بسم الله الرحمن الرحیم اللهمَّ اِنّی اَعشَر خَلقَک وَ انس مِن نَسَبِهِم مرجانه یامرجان یامَن شوش یادَرمان یامَن کادَ یامَن سَقون یامَن فاح یا کَریاح یافَرقون یابَرخون یارَشوا یادرماق یاشوباش یادردایا یامرحوش یا فراشایارقراب یادرمان یابرخون یامکنون یاجوجهال یامردون یاحرمان یا مراق یامرنون یادرمان یامرحوثانُ هُوَالّذی صَلَح اباح وجعل بَینَها برزَخاً وَ حَجَراً مَحجوراً یامرفان یاکرغان یامرمون یالسان یافرمان یا مرشان یاسافقون یامرمار یاسوماشان یاسومادان یاحیران یاذالخاس یا درمان یادرنون یانبات یازمراشات یادرمافات یاقبوس یاقدّوس یاربّ الملائِکهِ والرِّوح یادربونات یادرسوماق یادرشوباش یادربودان یادرسواعش یادریاب یادرجلال یابرهان یابرلام یاستوتون یامنّان یادیّان یاسبحان یاقدّوس وَ تَوَکّل عَلی العرش الرّحمن فَسئَل به خَیراً انتصران یامردان یامولان و بالله و من الله والی الله اللهمَّ لَکَ اسلَمتَ نَفسی وَ اِلَیکَ وَجَهتَ وَجهی وَ الَیکَ وَ افوّضتَ امری و الیک الجات ظَهری فاحفَظنی بِحِفظِ الایمان من بین یدی و من خَلفی وَ عَن یَمینی وَ عَن شِمالی وَمِن فَوقی وَمِن تَحتی وَ ما قَبلی وَادفع ُ عَنّی بِحَولِکَ وَ قُوَّتِکَ فَانهُ لاحَولَ وَلا قُوَّهَ الاّ بالله اَلعَلیّ العَظیم. »

 

برگرفته از سایت دعاگو

درباره‌ی seyyed Morteza seyyed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.