خانه / دعا و ختم مجرب / دعا برای دستیابی به روزی از غیب و کسب اموال

دعا برای دستیابی به روزی از غیب و کسب اموال

دعا برای دستیابی به روزی از غیب و کسب اموال

اگر می خواهید به صورت ناگهانی روزی زیادی از غیب کسب کنید، موفقیت های مالی زیادی بدست آورید پیشنهاد می کنیم که حتما در ادامه یکی دیگر از پست ها، عناوین و مطالب سایت ملکوت 786 رهگشای اسلامی را بخوانید که این تلخی ها را از بین می برد، متن کامل دعا برای دستیابی به روزی از غیب و کسب اموال را به همین مضمون بخوانید که ان شاء الله حاجت می گیرید.

70838637026372 دعا و ختم مجرب رزق و روزی
دعا برای دستیابی به روزی از غیب و کسب اموال

دعا برای دستیابی به روزی از غیب و کسب اموال,دعای روزی از غیب,دعای رسیدن روزی از غیب,دعا برای روزی از غیب,دعا برای رسیدن روزی از غیب,دعای رزق و روزی از غیب,دعا جهت رسیدن روزی از غیب,دعایی برای رسیدن روزی از غیب,دعای رزق از غیب,دعا رزق از غیب,دعای رسیدن رزق از غیب,دعای رزق غیبی,دعای رزق و روزی از غیب

دعا برای دستیابی به روزی از غیب و کسب اموال

ملا محمد صادقى عراقى در نهايت سختى و پريشانى و بدحالى بود. به هيچوجه براى او گشايش نمى شد تا آن شبى در عالم خواب خدمت حضرت حجة عليه السلام رسيد وعرض حال خود بگفت . حضرت حجة عليه السلام فرمود: به نزد سيد محمد سلطان آبادى برو وبه دستورالعمل آن عمل كن .
اول : آن كه بعد از فجر صبح دست بر سينه گذارد وهفتاد مرتبه بگويد: (يا فتاح )
دوم :آن كه مواظبت كن به خواندن :لا حول و لا قوه الاباللّه توكلت على الحى الذى لا يموت و الحمدللّه الذى لم يتخذ صاحبه و لا ولدا و لميكن له شريك فى الملك و لم يكن له ولى من الذل و كبره تكبيرا.
سوم :آن كه بعد از هر نماز صبح بخواند اين جملات را:بسما للّه صلى اللّه على محمد و آل محمد و افوض امرى الى اللّه ان اللّه بصير بالعباد قوقاه اللّه سيات ما مكروا الا اله الا انت سبحانك انى كنت من الظالمين فاستجبنا لهو نجيناه من الغم و كذلك ننجى المومنين حسبنا اللّه و نعم الوكيل و انقلبوا بنعمهمن اللّه و فضل لم يمسسهم سوء ماشاء اللّه لا ماشاء لا حول و لا قوه الا باللّهماشاء لا حول و لا قوه الا باللّه ماشاء اللّه لا ماشاء الناس ماشاء اللّه ا يرهالناس حسبى الرب من المربوبين حسبى الخالق من المخلوقين حسبى الرازق من المرزوقينحسبى اللّه رب العالمين حسبى من هو حسبى حسبى من لم يزل حسبى حسبى من كان منذ كنتحسبى حسبى اللّه لا اله الا هو عليه توكلت و هو رب العرش العظيم و الحمدللّه ربالعالمين

اینم ببین:  دعای افزایش برکت و روزی سریع التاثیر و تجربه شده پرخیر

درباره‌ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 6 =