خانه / دعا و ختم مجرب / دعا برای عمیق شدن عشق و نرفتن معشوق

دعا برای عمیق شدن عشق و نرفتن معشوق

دعا برای عمیق شدن عشق و نرفتن معشوق

در صورتی که می خواهید محبت معشوق را برگردانده و عشق او را به سمت خودتان جلب کنید پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مطلب از سایت ملکوت 786 مرجع رهگشا های اسلامی و قرآنی دعا برای عمیق شدن عشق و نرفتن معشوق را بخوانید تا حاجت بگیرید.

7086370263706837 دعا و ختم مجرب مهر و محبت
دعا برای عمیق شدن عشق و نرفتن معشوق

دعا برای عمیق شدن عشق و نرفتن معشوق,دعای عشق و علاقه از راه دور,دعاي عشق و علاقه,دعای عشق و علاقه شوهر,دعای ایجاد عشق و علاقه,دعای افزایش عشق و علاقه,دعای ایجاد عشق و علاقه از راه دور,دعا برای عشق و علاقه

دعا برای عمیق شدن عشق و نرفتن معشوق

برای انجام دعای محبت سریع الاجابه باید این آیات را بر پوست آهو بنویسید ، به زعفران و گلاب و معطر نمایید به عطر پاک و بر بازوی راست بندید هر کسی او را بیند شیفته او شود. مجرب است. اگر دعای محبت سریع الاجابه را از راه دور می خواهید انجام دهید پس بر روی کاغذی نوشته و آن را خاک کنید و درختی بر آن بکارید.

(يُرِيدُونَ لِيُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ * هُوَ الَّذِي أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَىٰ وَدِينِ الْحَقِّ لِيُظْهِرَهُ عَلَى الدِّينِ كُلِّهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُشْرِكُونَ * ) (سوره مبارکه الصف ، آیات شریفه هشتم و نهم).

دعاي محبت بين دو نفر غیر سوزاندنی

در تحبیب مجرب ، بیاورد پنج عدد بیضه مرغ (تخم مرغ) و بر هر یک یکمرتبه سوره یاسین را بخواند و به هر مبین که برسد (هر دفعه که در قرائت سوره یاسین به کلمه مبین میرسد) به آن بیضه بدمد ، آن بیضه ها را بشکند و خاگینه کند و شیرینی داخل آن کند و بخورد هر که خواهد بدهد (به هر که خواهد بخوراند) که از محبت او دیوانه گردد. مجرب است.

اینم ببین:  حرز و تعویذ برای عبور از خطرات و دفع شر

درباره‌ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 16 =