خانه / دعا و ختم مجرب / دعا به هنگام تراشیدن موی سر – دعا برای زمان غذا خوردن

دعا به هنگام تراشیدن موی سر – دعا برای زمان غذا خوردن

دعا به هنگام تراشیدن موی سر – دعا برای زمان غذا خوردن

در ادامه این پست از سایت ملکوت 786 قصد داریم به شما عزیزان دعا به هنگام تراشیدن موی سر – دعا برای زمان غذا خوردن را شرح دهیم که باعث می شود در هنگام انجام این دو عمل از بلا ها، سختی ها، مشکلات و گرفتاری ها در امان بمانید.

023683620736802 دعا و ختم مجرب
دعا به هنگام تراشیدن موی سر – دعا برای زمان غذا خوردن

دعا به هنگام تراشیدن موی سر – دعا برای زمان غذا خوردن,دعای غذا خوردن,دعای غذا خوردن کودک,دعا غذا خوردن,دعای بعد غذا خوردن,دعای شروع غذا خوردن,دعای قبل غذا خوردن,دعای ختم غذا خوردن,دعای پایان غذا خوردن,دعای موقع غذا خوردن,دعای بعد از غذا خوردن,دعا برای غذا خوردن کودک,دعا جهت غذا خوردن کودک,دعا برای خوب غذا خوردن کودک,دعا برای غذا خوردن نوزاد,دعا برا غذا خوردن کودک,دعا برای بهتر غذا خوردن کودک,دعا برای خوردن غذای کودک,دعا برای غذا خوردن,دعا هنگام غذا خوردن,دعا بعد غذا خوردن,

دعا به هنگام تراشیدن موی سر – دعا برای زمان غذا خوردن

زید نرسی گوید: ابی الحسن موسی بن جعفر علیه السلام فرمود: هرگاه خواستی موی سرت را بگیری (کوتاه کنی) از پیشانی و شقیقه ها و از پشت سر شروع کن که سنت چنین است و بگو:
بسم الله و علی ملة ابراهیم و سنة محمد و آل محمد حنیفا مسلما و ما انا من المشرکین اللهم اعطنی بکل شعرة و ظفرة فی الدنیا نورا یوم القیامة. الهم ابدلنی مکانه شعرا لا یعصیک تجعله زینة فی الدنیا و نورا ساطعا یوم القیامة. (135)

اینم ببین:  دعا و سوره برای ازدواج و بخت گشایی - دعای جلب محبت

دعا به هنگام غذا خوردن

موسی بن جعفر علیه السلام فرمود: امام صادق علیه السلام وقتی غذائی را برایش می آوردند می گفت:
بسم الله و بالله و هذا من فضل الله و برکة رسول الله صلی الله علیه و آله و آل رسول الله علیهم السلام اللهم کما اشبعتنا فاشبع کل مومن و مومنة و بارک لنا فی طعامنا و شرابنا و اجسادنا و اموالنا. (136)

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

A1C91DF7-F6F9-4B18-A849-4A3223C4CBEE-310x165 ادعيه و اذكار باطل السحر و چشم زخم دعا و ختم مجرب دعای حاجت روایی مهر و محبت

دعای مجرب محفوظ ماندن از چشم زخم – آیات قرآنی برای در امان ماندن از وسوسه های شیطان

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ به دعای مجرب محفوظ ماندن از چشم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + ده =