دعا و ذکرهای قوی برای رزق و روزی و جذب ثروت سریع

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶  دعا و ذکرهای قوی برای رزق و روزی و جذب ثروت سریع پرداخته ایم ان شاءالله با دعاهای تجربه شده رزق و روزی فراوان بدست خواهید آورد . 

دعا رزق و روزی کسب و کار,دعا رزق و روزی کسب و کار ,دعا رزق و روزی کسب و کار,دعا رزق و روزی ,دعا رزق و روزی مغازه,دعا رزق و روزی خانه,دعا رزق و روزی اهل سنت,دعا رزق و روزی امام جواد,دعا ثروتمند شدن,دعا ثروت عظیم,دعا ثروت از غیب,دعا ثروت ,دعا ثروتمند,دعا ثروت روز جمعه,دعا ثروتمند شدن تا هفت نسل,دعا ثروت حضرت سلیمان

دعا-و-ذکرهای-قوی-برای-رزق-و-روزی-و-جذب-ثروت-سریع-300x158 ادعيه و اذكار دسته‌بندی نشده دعا دعا و ختم مجرب رزق و روزی متفرقه
دعا و ذکرهای قوی برای رزق و روزی و جذب ثروت سریع

سوره طه برای رزق و روزی           

ختم سوره طه مجربترین دعای رزق و روزی فراوان قوی و فوری نوشتنی است که به همراه داشتن آن موجب افزایش روزی می‌گردد. همچنین به خواندن سوره طه پس از اذان صبح و طلوع آفتاب برای کسب مال فراوان سفارش شده است.         

سوره قارعه برای کسب روزی فوری             

یکی دیگر از موارد دعای رزق و روزی نوشتنی، سوره قارعه است که نوشتن و به همراه داشتن برکت به همراه دارد و حتی اگر فرد دچار سختی در معیشت باشد نیز روزی او فراوان می‌شود.               

 

دعای رزق و روزی فراوان از رسول اکرم «ص»                     

درکتاب داروخانه معنوی دعای زیر برای توسعه رزق و روزی و ادای قرض نقل شده اسـت : حضرت رسول اکرم «ص» نقل فرمودند: سوگند بـه آن خدایی را کـه من را مبعوث فرموده، هرکسی این دعا را همراه خود داشته باشد یا در دکان و یا در منزل خود گذارد فقر او بـه ثروت و وسعتِ رزق و روزی مبدل شود. «ان شاءالله»

« یا اللهُ یا رَبِّ یا حَیُّ یا قَیّوم یا ذَالجَلالِ وَ الاکرام اَسئَلُکَ بِاسمِکَ اَلعَظیم اَلاَعظَم اَن تَرزُقَنی رِزقاً حَلالاً طَیِّباً بِرَحمَتِکَ الواسِعَه یا اَرحَمَ الرّاحِمِین »                       

 

دعا بازو بند برای جلب روزی               

این دو آیه را نوشته و بر بازوی راست ببندند اثر عظیمی برای جلب روزی دارد :  
آیه یک سوره حج : 
إِنَّا فَتَحْنَا لَکَ فَتْحًا مُّبِینًا 
بخشی از آیه ۱۹ سوره انفال : 
إِن تَسْتَفْتِحُواْ فَقَدْ جَاءکُمُ الْفَتْحُ 
منبع : هزار و یک ختم ص ۱۰۸                

 

برگرفته از سایت دعاگو 

درباره‌ی seyyed Morteza seyyed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *