در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ به دعا و ذکر برای دوری از زنا و فحشا و ایجاد تفرقه بین دو حرام پرداخته ایم. برای دوری از گناه و فحشا و زنا و ایجاد جدایی و تفرقه میان دو کار حرام دعای مجرب عنوان شده را بخوانید که ان شاء الله کارگشا باشد.

AA3B64DA-045E-48F3-8E28-C4BC4D10F12C-300x200 ادعيه و اذكار دسته‌بندی نشده دعا و ختم مجرب

دعا و ذکر برای دوری از زنا و فحشا و ایجاد تفرقه بین دو حرام,ذکر و دعاهای مجرب برای جلوگیری از زنا و ایجاد تفرقه و دشمنی بین دو حرام,ذکر و دعاهای مجرب و قوی,دعای جلوگیری از زنا,ذکر مجرب ایجاد تفرقه بین دو حرامی,ذکر تضمینی ایجاد دشمنی بین دو حرامی,ذکر و دعاهای قوی و سریع الاجابه

دعا و ذکر برای دوری از زنا و فحشا و ایجاد تفرقه بین دو حرام

برای سردی،بدون ایجاد دشمنی و کینه باید از سوره‌ی (کوثر) و (والعصر) استفاده کرد.

۲⃣برای دور کردن شخصی از خود بدون کینه و دشمنی قسمتی از آیه‌ی ٧٨سوره‌ی (کهف) رو استفاده کرد.(هَٰذَا فِرَاقُ بَینِی وَبَینِکَ)

۳⃣برای ایجاد تفرقه و دشمنی بین دو حرام از آیه‌ی ۶۴سوره ی (مائده)(وألقَینَا بَینَهُمُ العَدَٰوَهَ وَ البَغضَآءَ إِلَیٰ یَومِ الِقیَٰمهِ ) استفاده کرد.

۴⃣برای جلوگیری از زنا آیه ی ٣٢سوره ی (الاسراء)(وَلَا تَقرَبُواْ اٌلزِنَیٰٓ إنَّهُ کَانَ فَٰحِشَهَ وَسآءَ سَبِیلاً) استفاده گردد.

۵⃣برای بستن فرد و دوری او از مشروب قمار و شیطان پرستی و مواد مخدر و سیگار و قلیان وکارهای بیهوده آیه‌ی ٩٠ سوره‌ی (مائده)(یٰٓاَیُّهَاالَّذِینَ ء امَنُوٓاْإنَّمَاألخَمرُوَألمَیسِرُوَألاَنصَابُ وَألآَزْلَٰمُ رِجًسُُ مِن عَمَلِ ألشَّیطَٰنُ فَأجتَنِبُوهُ لَعَلَّکُم تُفلِحُونَ) باید استفاده کرد.

این آیات رو به تعداد ٧٠مرتبه و یا به عدد اسم مطلوب خوانده شود و به صورت خوراکی (ماست یا آب و یا دوغ) به شخص داده شود.

دوستان توجه بفرمایید اگر از ادعیه سردی بین دو حلال استفاده شود دچار سختی و پریشانی در زندگی می شوید و خسران آخرت قطعا در پیش است.

برگرفته از سایت دعاسایت