در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ دعا و ذکر مجرب برای فروش فوری خانه و زمین از راه دور تضمینی می پردازیم می توانید این دعای بسیار قوی را تهیه نمایید تا بتوانید ملک خود را فوری به فروش برسانید .  

دعا-و-ذکر-مجرب-برای-فروش-فوری-خانه-و-زمین-از-راه-دور-تضمینی-300x171 ادعيه و اذكار دعا دعا و ختم مجرب متفرقه

دعا و ذکر مجرب برای فروش فوری خانه و زمین از راه دور تضمینی

دعا برای فروش سریع خانه                                     

برخی مواقع بعضی ها برای فروش سریع خانه و ملک و زمین و دیگر چیزها با مشکل مواجه می شوند . اگر می خواهید خانه شما در زمان کوتاه با قیمت مناسب به فروش برسد می توانید به برخی آیات و اذکار توسل جویید . در ادامه چند دعا برای فروش خانه در مفاتیح را برای شما آورد ایم . 
آیت الکرسی را بنویسید و پس از آن این دعا را اضافه کنید و کاغذ را در جایی از منزل قرار دهید :  
یا حَفیظ یاحَفیظ احَفِظنی فَاسْتَبْشِرُوا بِبَيْعِكُمُ الَّذِي بايَعْتُمْ بِهِ وَ ذلِكَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِيمُ 
نوشتن سوره کوثر با گلاب و زعفران بر روی کاغذ و آویختن آن در منزل باعث جلب نظر مشتری خواهد شد . 
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ . فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَآنْحَرْ . إِنَّ شَآنِئَکَ هُوَ الأبْتَرُ . 
نوشتن سوره قارعه و قرار دادن آن در منزل هم یکی دیگر از دعاهای فروش خانه است . 
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . الْقَارِعَةُ . مَا الْقَارِعَةُ . وَمَا أَدْرَاکَ مَا الْقَارِعَةُ . یَوْمَ یَکُونُ النَّاسُ کَالْفَرَاشِ الْمَبْثُوثِ . وَتَکُونُ الْجِبَالُ کَالْعِهْنِ الْمَنْفُوشِ . فَأَمَّا مَنْ ثَقُلَتْ مَوَازِینُهُ . فَهُوَ فِی عِیشَةٍ رَاضِیَةٍ . وَأَمَّا مَنْ خَفَّتْ مَوَازِینُهُ . فَأُمُّهُ هَاوِیَةٌ. وَمَا أَدْرَاکَ مَا هِیَهْ . نَارٌ حَامِیَةٌ . 
همچنین می‌توانید آیه 29 سوره مبارکه فاطر را روی کاغذ نوشته و در منزل یا ملک و زمینی که قصد فروش دارید ، بگذارید : یَرْجُونَ تِجَارَةً لَنْ تَبُورَ                                           

دعای قرآنی برای فروش ملک و زمین           

برای فروش زمین یا ملک خود ، هفت بار آیه شریفه ذیل را بر کاسه ای از آب بخواند و آب را در زمین یا در ملک خود بپاشد . به اذن خداوند تبارک و تعالی ، با خواندن دعای قرآنی برای فروش ملک و زمین سریع و فوری ذیل زمین یا ملکش به فروش می رسد . 
بسیار مجرب است .
وَمَنْ أَوْفَى بِعَهْدِهِ مِنَ اللّهِ فَاسْتَبْشِرُواْ بِبَیْعِکُمُ الَّذِی بَایَعْتُم بِهِ وَذَلِکَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِیمُ                          

دعا برای فروش خانه از آیت الله بهجت                 

دعایی سریع الاجابه منسوب به آیت الله العظمی شیخ محمد تقی بهجت آمده است که در قرآن شخصی ایشان مکتوب بوده است . اگر قصد دارید به دعا برای فروش خانه از آیت الله بهجت توسل کنید ، به این ترتیب است که : 
اگر فردی در بین الطلوعین یعنی هنگام فجر کاذب و فجر صادق (پنج دقیقه پیش از اذان صبح تا 5 دقیقه پس از اذان) این ذکرها را بخواند هر حاجتی دارد برآورده خواهد شد . به شرطی که با اخلاص قلبی و اطمینان به قدرت پروردگار باشد . 
14 مرتبه صلوات، 40 مرتبه یا مولای یا صاحب الزمان ادرکنی و مجدداً 14 مرتبه ذکر صلوات .         

دعا برای فروش سریع زمین,دعای فروش سریع زمین,دعا فروش سریع ملک,دعا فروش زمین از راه دور,دعا فروش زمین ,دعا فروش زمین کشاورزی,دعا برای فروش زمین,دعا برای فروش زمین و باغ,دعا برای فروش زمین و باغ ,دعا برای فروش زمین در مفاتیح,دعا برای فروش زمین کشاورزی از راه دور,دعا برای فروش زمین با قیمت بالا,دعا برای فروش زمین به قیمت بالا,دعا برای فروش زمین از ایت الله بهجت,دعا برای فروش زمین ارثی

برگرفته از سایت ملکوتیها