آخرین خبرها

صلوات حضرت فاطمه و دعای قوی برای نگهداری جنین و زایمان راحت

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ صلوات حضرت فاطمه و دعای قوی برای نگهداری جنین و زایمان راحت پرداخته ایم ان شاءالله با دعاهای تجربه شده و قوی زایمان راحتی خواهد داشت و جنین با سلامتی کامل متولد می شود . 

دعای زایمان راحت در مفاتیح,دعای زایمان راحت و سریع,دعای زایمان راحت ,دعای زایمان راحت مفاتیح,دعا برای زایمان راحت ,دعا برای زایمان راحت داشتن,دعا برای زایمان راحت اهل سنت,دعای جنین سالم,دعای نوزاد سالم,دعا برای داشتن جنین سالم,دعا برای بارداری,دعا برای بارداری پسر,دعا برای بارداری سالم,دعا برای بارداری سریع ,دعا برای بارداری خارج از رحم,دعا برای بارداری سالم ,دعا برای بارداری پسر ,دعا برای بارداری دوقلو

صلوات-حضرت-فاطمه-و-دعای-قوی-برای-نگهداری-جنین-و-زایمان-راحت-300x158 ادعيه و اذكار دسته‌بندی نشده دعا دعا و ختم مجرب متفرقه
صلوات حضرت فاطمه و دعای قوی برای نگهداری جنین و زایمان راحت

صلوات حضرت فاطمه و دعا برای نگهداری جنین         

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ.
برای حفظ و نگهداری جنین از اتفاق های ناگهانی ذکر “توکلت علی الله” را ۱۰۲۳ (هزار و بیست و سه ) بار تکرار کنید، بر اساس روایات بسیار مؤثر است.
۱۰۶ بار ذکر مبارکه “بسم الله الرحمن الرحیم” را بنویسید و در دوران بارداری با خود همراه داشته باشید.
سوره برای سلامتی جنین : آیه های ۲۵ و ۲۶ سوره کهف را بنویسید و همراه خود نگه دارید.                    

دعا برای زایمان سریع از امام صادق (ع)             

امام صادق (ع) : براى آسان شدن ولادت فرزند، بر پوست یا کاغذى این دعا برای زایمان سریع را بنویسد : 
« اللَّهُمَّ یَا فَارِجَ الْهَمِّ وَ کَاشِفَ الْغَمِّ وَ رَحْمَانَ الدُّنْیَا وَ الْآخِرَةِ وَ رَحِیمَهُمَا ارْحَمْ فُلَانَةَ بِنْتَ فُلَانَةَ (نام دختر و پدرش گفته ‌شود) رَحْمَةً تُغْنِیهَا بِهَا عَنْ رَحْمَةِ جَمِیعِ خَلْقِکَ تُفَرِّجُ بِهَا کُرْبَتَهَا وَ تَکْشِفُ بِهَا غَمَّهَا وَ تُیَسِّرُ وِلَادَتَهَا وَ قُضِیَ بَیْنَهُمْ بِالْحَقِّ وَ هُمْ لا یُظْلَمُونَ‏ وَ قِیلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعالَمِینَ ‏».
و نیز از حضرت امام صادق (ع) روایت است که سوره آل عمران را بنویسد و زن حامله آن را با خود داشته باشد ، وضع حمل بر او آسان می گردد و همچنین در روایت است : 
هرگاه زایمان بر زن سخت شد، در کنارش سوره قدر را زیاد قرائت کنید.
در مصباح شیخ کفعمی (ره) است که آویزان نمودن سوره مبارکه واقعه زایمان را آسان می گرداند.                    

دعا برای زایمان راحت و سریع                   

بسیاری از زنان به دلایل مختلف مانند موقعیت بد جنین یا باز نشدن کامل دهانه رحم، زایمانی طولانی دارند. یک دها برای زایمان راحت و زود از امام علی (ع) نقل شده است که به شرح زیر می‌باشد : 
« حی وَلَدَتْ مَرْیَمُ وَ مَرْیَمُ وَلَدَتْ حی، یَا حَیُّ اهْبِطْ إِلَى الْأَرْضِ السَّاعَةَ بِإِذْنِ اللَّهِ تَعَالَى ».
معنی : 
« مریم فرزند زنده‌ای زایید، بشتاب ای زنده به‌سوی زمین؛ همین الآن به اذن خداوند بشتاب »
همچنین از حضرت عیسی (ع) نیز یک دعا برای زایمان راحت داشتن آمده که چنین است:
« یَا خَالِقَ‏ النَّفْسِ‏ مِنَ‏ النَّفْسِ‏ وَ مُخَلِّصَ النَّفْسِ مِنَ النَّفْسِ ِ فَرِّجْ عَنَّا وَ خَلِّصْنَا مِنْ شِدَّتِنَا »         

 

برگرفته از سایت هاروس 

درباره‌ی seyyed Morteza seyyed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *