طلسم چیست و طریقه باطل کردن طلسم و سحر – ابطال طلسم

طلسم چیست و طریقه باطل کردن طلسم و سحر – ابطال طلسم

telesm41 ادعيه و اذكار باطل السحر و چشم زخم دعا و ختم مجرب
باطل السحر قوی,باطل شدن طلسم,باطل كردن سحر و طلسم ,باطل كننده سحر و جادو,دعای باطل كردن سحر و جادو , طلسم چیست و طریقه باطل کردن طلسم و سحر – ابطال طلسم

در این مطلب از سایت ملکوت 786 به توضیح مختصری از خود طلسم و سحر اشاره میشود.

بیش از 300 خطوط طلسمی وجود دارد. از فلقطیر بابلی گرفته تا سریانی و عبری و داوودی و ماقبل عبری. در واقع طلسم، استفاده از حروف و نقوش و خطوط و دستورات مختلفه ای است كه حالت رمزی دارد و استاد عامل (طلسم كننده) توسط آنها (خطوط و نقوش و حروف) بین خود و موجودات غیر ارگانیك (موكلین) رمزی را ایجاد میكند و این نوشته مرموز كه متشكل از حروف و اعداد عجیب و غریب و نامفهوم (برای كسی كه آشنا به خطوط طلسمی نیست) را بر روی كاغذ یا پوست یا از این قبیل مینویسد یا بصورت جداول خاصی ترسیم میكند. در انجام طلسم از عنصر بسیار مهم شبیه سازی همیشه استفاده میشود.

فردی كه دچار طلسم و سحر میشود نشانه های عمومی دارد(بسته به سحر متفاوت است از صدمات روحی و روانی گرفته تا صدمات جسمی و ….)
برخی از نشانه های عمومی سحر شامل موارد زیر است:
نشانه اول سحر و طلسم كه در روابط اجتماعی میتواند اتفاق بیفتد، ایجاد جدائی و طلاق و كم میلی به طرف مقابل و سرد شدن ناشی از دل سیاهی است.
نشانه دیگر ایجاد مشكل و اختلال در رابطه ….. با طرف مقابل است كه از آن به ناتوانی تعبیر میشود.
مشكلات روانی مثل عصبانیت شدید و بدون دلیل و گرفتگی و انزوا و افسردگی شدید یك نشانه مهم دیگر است.
نشانه مهم دیگر، مشكلات و بیماریهای جسمی است. گرفتگی زبان و حتی لال شدن و یا فلج شدن یكباره و ناگهانی برخی از اعضای بدن مثل كمر و یا دست و پا (موقت باشد یا دائم).
نشانه دیگر اینكه همیشه احساس میكنید كه كسی با شما همراهست و در بعضی شرایط شما را زیر نظر دارد.
همچنین در اوقات خوابیدن دچار اضطراب و دلشوره میشوید. ممكن است در موقع خوابیدن احساس سنگینی در قفسه سینه داشته باشید.
برای باطل كردن طلسم البته ادعیه و احراز و تعویذات مجربه موثر است و میتواند امواج و نیروهای منفی ناشی از طلسم را كاهش دهد و به حداقل برساند ولی طلسم را باطل نمیكند. باطل كردن طلسم باید با مشورت كسانی و یا اساتیدی كه موكل یا موكلانی دارند (در برخی از موارد حاد مربوط به درمان ، بشرط داشتن خاتم طاعت از موكل مربوطه) صورت گیرد و بوسیله آنها اقدام به ابطال و استخراج یا خنثی سازی طلسم شود. پس فردی كه موكل ندارد نمیتواند طلسم دفن شده را در زیر زمین استخراج یا ابطال كند مگر در شرایط خاص.  برای دفع و كاهش اثرات طلسم و سحر باید ادعیه و احراز و تعویذات مخصوص آن بطور منظم و مثلا بصورت هفتگی تكرار شود.
باطل السحر قوی,باطل شدن طلسم,باطل كردن سحر و طلسم ,باطل كننده سحر و جادو,دعای باطل كردن سحر و جادو , طلسم چیست و طریقه باطل کردن طلسم و سحر – ابطال طلسم .

درباره‌ی سید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *