چیرگی و شکست دشمن – دعای فتح و پیروزی

(صرفا در امر حلال استفاده شود)

دعای-فوری-و-مجرب-3-150x150 ادعيه و اذكار دعا و ختم مجرب

چیرگی و شکست دشمن – دعای فتح و پیروزی

در این مطلب دعایی قرآنی برای شکست دشمن آورده شده است.

آیه ذیل برای از بین رفتن و شکست سخت بر دشمن و منزوی ساختن دشمن و بدخواه خویش و همچنین از میان بردن هر کسی که کینه توزی ورزد و یا حسادت کند و یا تهدید کند و ظلم و ستم روا دارد خواهد بود . برای انجام آن باید همراه با نیت خالصانه و با تقرب به درگاه الهی و با طهارت و وضو آنرا تلاوت نماید . برای نتیجه گیری فوری ، بهتر است که آنرا پس از نماز قرائت نماید و در آخر نیز صدقه دهد.
آیه ای که ذیلا ذکر میگردد آیه ۱۵۴ سوره مبارکه ال عمران میباشد که در نزد خداوند متعال از شأن والایی برخوردار است و خداوند متعال به شأن و عظمت این آیه بسیار تأکید نموده و همچنین علمای بزرگ نیز بر اهمیت این آیه شریفه تأکید ورزیده اند .
و آن آیه اینست :

ثمَّ أَنزَلَ عَلَيْكُم مِّن بَعْدِ الْغَمِّ أَمَنَةً نُّعَاسًا يَغْشَى طَآئِفَةً مِّنكُمْ وَطَآئِفَةٌ قَدْ أَهَمَّتْهُمْ أَنفُسُهُمْ يَظُنُّونَ بِاللّهِ غَيْرَ الْحَقِّ ظَنَّ الْجَاهِلِيَّةِ يَقُولُونَ هَل لَّنَا مِنَ الأَمْرِ مِن شَيْءٍ قُلْ إِنَّ الأَمْرَ كُلَّهُ لِلَّهِ يُخْفُونَ فِي أَنفُسِهِم مَّا لاَ يُبْدُونَ لَكَ يَقُولُونَ لَوْ كَانَ لَنَا مِنَ الأَمْرِ شَيْءٌ مَّا قُتِلْنَا هَاهُنَا قُل لَّوْ كُنتُمْ فِي بُيُوتِكُمْ لَبَرَزَ الَّذِينَ كُتِبَ عَلَيْهِمُ الْقَتْلُ إِلَى مَضَاجِعِهِمْ وَلِيَبْتَلِيَ اللّهُ مَا فِي صُدُورِكُمْ وَلِيُمَحَّصَ مَا فِي قُلُوبِكُمْ وَاللّهُ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ .

 

چیرگی و شکست دشمن – دعای فتح و پیروزی

چیرگی و شکست دشمن – دعای فتح و پیروزی , دعای پیروزی بر دشمن , دعای پیروزی بر بدخواه و دشمنان , دعای فتح و پیروزی و غلبه , دعای غلبه و چیرگی بر دشمن , دعای فتح کارها و پیروزی , دعای فتح و پیروزی بر دشمن , دعای پیروزی و غلبه بر حسود و دشمن , دعای کارگشایی و فتح و چیرگی , دعایی برای فتح و گشایش و غلبه در کارها , دعای پیروزی بر رقیب و حسود , دعای پیروزی و موفقیت