خانه / دعا و ختم مجرب / اذکار مجرب برای رفع بیکاری و یافتن شغل و کسب

اذکار مجرب برای رفع بیکاری و یافتن شغل و کسب

اذکار مجرب برای رفع بیکاری و یافتن شغل و کسب

در این پست به شما عزیزان گره گشای قوی و مجربی می آموزیم که باعث می شود از مشکلات مالی، گرفتاری ها، بدهی ها و سختی ها عبور کرده و اگر به دنبال اندیشه جدید و شغل خوبی هستید اذکار مجرب برای رفع بیکاری و یافتن شغل و کسب نتیجه می دهد.

023687362073 دعا و ختم مجرب رزق و روزی
اذکار مجرب برای رفع بیکاری و یافتن شغل و کسب

اذکار مجرب برای رفع بیکاری و یافتن شغل و کسب,ذکر روزی از غیب,ذکر روزی مغازه,ذکر افزایش روزی,ذکر افزایش روزی مغازه,ذكر افزايش روزي,ذکر برای افزایش روزی,ذکر جهت افزایش روزی,ذکر برا افزایش روزی,ذکر برای افزایش روزی و برکت,ذکر روزانه برای افزایش روزی

اذکار مجرب برای رفع بیکاری و یافتن شغل و کسب

خدای تبارک و تعالی از استغفار به عنوان یک خصیصه مثبت یاد می کند و می فرماید:«وَ الَّذینَ إِذا فَعَلُوا

فاحِشَةً أَوْ ظَلَمُوا أَنْفُسَهُمْ ذَکرُوا اللَّهَ فَاسْتَغْفَرُوا لِذُنُوبِهِمْ وَ مَنْ یغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ اللَّهُ وَ لَمْ یصِرُّوا عَلی ما فَعَلُوا

وَ هُمْ یعْلَمُونَ»؛ «و آنان که چون کار زشتی کنند، یا بر خود ستم روا دارند، خدا را به یاد می آورند و برای گناهانشان آمرزش می خواهند و چه کسی جز خدا گناهان را می آمرزد؟ و بر آنچه مرتکب شده اند، با آن که می دانند [که گناه است ]، پافشاری نمی کنند.»

و در سوره نساء می فرماید:«وَ مَنْ یعْمَلْ سُوءاً أَوْ یظْلِمْ نَفْسَهُ ثُمَّ یسْتَغْفِرِ اللَّهَ یجِدِ اللَّهَ غَفُوراً رَحیما» ؛ «و هر کس کار بدی کند، یا بر خویشتن ستم ورزد، سپس از خدا آمرزش بخواهد، خدا را آمرزنده مهربان خواهد یافت.»

در روایات فرموده اند که استغفار بهترین و برترین دعا است و تا می توانید استغفار کنید. امام علی (علیه السلام) می فرماید:«عجبت لمن یقنط ومعه الاستغفار» ؛ «من تعجب می کنم از کسی که ناامید می گردد و حال آن که می تواند آمرزش بخواهد.

اینم ببین:  دعای سریع التاثیر رفع پریشانی استرس و غم مجرب

در روایتی رسول خدا (صلی الله علیه و آله) در سخن زیبایی می فرمایند:من کثر همومه فلیکثر من الاستغفار:هر کس غم و غصه اش زیاد است، باید زیاد استغفار کند. (بحارالانوار، ج 90، ص 283)

و نیز در عبارت دیگری میدان تاثیر استغفار را گسترده تر معرفی کرده و فرموده اند:علیک بالاستغفار فانه المنجاه.(بحارالانوار، ج 90، ص 283) بر تو باد به استغفار و عذرخواهی از خداوند که استغفار نجات دهنده (انسان از مشکلات و سختی ها) است.

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

3844E93A-F595-45B7-9E02-8E0F94FCB853-310x165 ادعيه و اذكار دعا دعا و ختم مجرب دعای حاجت روایی مهر و محبت

دعای مجرب برآورده شدن حاجت ها از بحرالغرائب

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ به دعای مجرب برآورده شدن حاجت ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + پانزده =