خانه / پرسش و پاسخ / بخورات و اهمیت آن در علوم غريبه

بخورات و اهمیت آن در علوم غريبه

بخورات و اهمیت آن در علوم غريبه و توضيح برخی از اين بخورات

bokhoorat پرسش و پاسخ متفرقه
بخورات چیست,اقسام بخورات علوم غریبه,بخورات و اهمیت آن در علوم غريبه,بخورات در علوم غریبه

باید گفت که مبحث بخورات از مباحث تخصصی در علوم غریبه است و در واقع، خود علمی جداگانه است. در اینجا به مقتضای بحث، مطالبی مختصر عنوان میشود.
برای انجام دعوات در علم الروحانیات، خوشبو بودن مکان با استفاده از روائح طیبه از بدیهیات است و همانطور که قبلا ذکر شد از اولیات واصول اجابت دعوات جهت ارتباط و تعاملات در علوم غريبه، استفاده از بخورات مناسب با رعایت نوع و طبع دعوت است. دلیل آن نیز چندگانه است. اول اینکه موکلین و خدام که در زمان انجام دعوت در مکان حضور دارند بعضا تغذیه آنها از بوهای طیب و خوش است. از طرف دیگر این انجام بخور،‌ نوعی احترام به این نیروهای غیرارگانیک است. در انجام بخورات برای مبحث موکلین غیر رحمانی، بحث متفاوت است.

 

ببینید، در انجام دعوت، همیشه نوع و طبع دعوت هم توسط دعوت كننده رعایت میشود.  مثلا گرم بودن یا سرد بودن طبع دعوت بسته به نوع دعوت. در برخی دعوات از بخورات بدیل (هر ذورائحه طیبه یا برعکس) استفاده ميشود. ولی در بیشتر مواقع و خصوصا در دعواتی که قدرت انجام عمل زیاد میدهند باید از بخورات اختصاصی دعوت بهره گرفت.

اللهم يا مُغَيـَّرَ الحال والأحوال غيـِّر حالنا إلى أحسن حال اللهم أنت المقصود بكل حال والمشار إليه بكل معنى . اللهم إني سلَّمت إليك مقاليد أمري فاقبلني وارحمني .

اللهم لا تحجبني بدنياي عنك واجعل بغيتي من الدنيا بغية الراكب المـُجِدِّ للآخرة ، واجعل همومي هماً واحداً هو لقائك يا أرحم الراحمين.

اینم ببین:  دعای حضرت ادريس - اسمهای ادریسی - چهل اسم ادریسی

 

کانال ملکوت 786

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

00005 پرسش و پاسخ متفرقه

جدول ایام قمر در عقرب برای سال 1397

جدول ایام قمر در عقرب برای سال 1397 انجام بسیاری از کارهای مهم تجاری و …

یک دیدگاه

  1. سلام چند سوال داشتم اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم
    1ایا نام دیگر بخور جاویدی بخور جاوی است یا نه؟
    2پارچه اطلس زرد چه جور پارچه ای است؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 5 =