خانه / دعا و ختم مجرب / حرز مجرب رهایی از گرفتاری مشکلات و بلا ها

حرز مجرب رهایی از گرفتاری مشکلات و بلا ها

حرز مجرب رهایی از گرفتاری مشکلات و بلا ها

در این مطلب از سایت ملکوت 786 به شما عزیزان حرز مجرب رهایی از گرفتاری مشکلات و بلا ها را شرح می دهیم که باعث می شود اگر درگیر مشکلات، گرفتاری ها و سختی هایی هستید که از روز اول زندگی مدام آن ها را حس کرده اید ان شاء الله با خواندن این دعا از این وضعیت رها شوید.

602370673820673 دعا و ختم مجرب
حرز مجرب رهایی از گرفتاری مشکلات و بلا ها

حرز مجرب رهایی از گرفتاری مشکلات و بلا ها,حرز رفع مشکلات,حرز برای رفع چشم زخم,حرز برای دفع چشم زخم,حرز دفع چشم زخم,حرز دفع گرفتاری,حرز دفع بلا,حرز برای دفع بلا,حرز دفع بیماری,حرز برای رفع ترس,حرز برای حل مشکلات,حرز رهایی از گرفتاری های سخت,

حرز مجرب رهایی از گرفتاری مشکلات و بلا ها

بسم الله الرحمان الرحیم، احتجبت بحجاب الله النور، الذی احتجب به عن العیون، و احطت علی نفسی و أهلی و ولدی و مالی و ما اشتملت علیه عنایتی ببسم الله الرحمان الرحیم، و احرزت نفسی و ذلک کله من کل ما اخاف و أحذر بالله الذی لا اله الا هو الحی القیوم لا تأخذه سنه و لانوم له ما فی السماوات و ما فی الأرض، من ذا الذی یشفع عنده الا باذنه؟ یعلم ما بین ایدیهم و ما خلفهم و لا یحیطون بشی ء من علمه الا بماشاء. وسع کرسیه السماوات و الأرض و لایووده حفظهما و هو العلی العظیم.
و من أظلم ممن ذکر بایات ربه فاعرض عنها و نسی ما قدمت یداه؟ انا جعلنا علی قلوبهم اکنه ان یفقهوه و فی آذانهم و قراً و ان تدعهم الی الهدی فلن یهتدوا اذاً ابداً. أفرأیت من اتخذ الهه هواه و اضله الله علی علم و ختم علی سمعه و قلبه و جعل علی بصره غشاوه؟ فمن یهدیه من بعدالله؟ افلا تذکرون؟ اولئک الذین طبع الله علی قلوبهم و سمعهم و ابصارهم و اولئک هم الغافلون.
و اذ قرأبینک و بین الذین لا یؤمنون بالاخره حجابا مستورا، و جعلنا علی قلوبهم أکنه ان یفقهوه و فی آذانهم و قراً، و اذا ذکرت ربک فی القرآن وحده ولوا علی أدبارهم نفوراً، و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین.

اینم ببین:  حرز برای رفع استرس و دل شکستگی

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

9DC017D8-CBC6-4C5A-844F-C35FC6EB52F2-310x165 ادعيه و اذكار دعا دعا و ختم مجرب

ذکرهای مورد علاقه رسول خدا (ص)

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ به ذکرهای مورد علاقه رسول خدا (ص) پرداخته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفت =