دستور و نحوه احضار موکل های سوره مبارکه الشمس

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ به دستور و نحوه احضار موکل های سوره مبارکه الشمس پرداخته ایم. برای دعوت موکلین سوره الشمس و احصار موکل دستور مجرب عنوان شده را بخوانید که ان شاء الله کارگشا باشد.

1BD0C562-9CC4-4C8A-80BE-2E878488FCE3-300x169 ادعيه و اذكار دسته‌بندی نشده دعا و ختم مجرب

دستور و نحوه احضار موکل های سوره مبارکه الشمس،نحوه دعوت موکلین سوره الشمس – دستور احضار موکل های سوره مبارکه الشمس,موکلین سوره شمس,احضار موکلین سوره شمس,دعوت ملک و خادم سوره والشمس,موکلین و فرشتگان سوره شمس

دستور و نحوه احضار موکل های سوره مبارکه الشمس

برخی دوستان در مورد دعوت ملک و خادم سوره والشمس سوال فرموده بودند و از طریقه دعوت و استخدام خادم این سوره مبارکه سوال کرده بودند.

ببینید دوستان، اول و دوم و سوم پیشنهاد میشود که اگر به دنبال این علوم هستید به دنبال نوع رحمانی آن بروید که تفضل و عنایت خداوند جل جلاله شامل حال شما شود و بتوانید از جنبه های مثبت و مفید این علم به دیگران منفعت برسانید و اینها بدست نمی آید مگر با عنایات خداوند جل اسمه.

بعد از آن باید به دنبال استاد عامل خوبی باشید که شما را راهنمائی کند و از لغزشهای راه مصون باشید.

معمولا اساتید بزرگوار علوم غریبه که تعدادشان کم هم نیست به سختی قبول زحمت برای راهنمائی در این زمینه ها را مینمایند.

دعوت موکل جلیل القدر سوره مبارکه والشمس وضحاها که البته از مجربات است.

دعوت خادم این سوره مبارکه هم از جنبه های عوالم ارضیه اهمیت دارد و هم جنبه های علویه. دلیل آن هم این است که موکل این سوره مبارکه از قویترین و تواناترین موکلین است.

با اذن و توکل یه خداوند منان دعوت این موکل جلیل القدر در روز یکشنبه شروع میشود. (فقط یکشنبه بودنش مهم است و اینکه در چه ماهی باشد یا چندمین یکشنبه ماه باشد مهم نیست).

قرائت ۱۰۰ مرتبه سوره مبارکه والشمس و ضحاها در هر روز انجام میشود و سپس پس از هر فریضه یک بار دعای مربوطه توسط دعوت کننده قرائت میشود.

ریاضت این دعوت همراه با روزه و شرایط لازم برای ترک جلالی است.

مدت عمل در این دعوت ۲۱ روز است (میتواند بسته به برخی شرایط چند روزی موفقیت آمیز بودن دعوت به تاخیر بیافتد و البته بستگی به جهد و کوشش و تلاش دعوت کننده و استاد عامل دارد).

پس از ۲۱ روز و با عنایت باری تعالی این ملک جلیل القدر و با هیبت که از قویترین موکلین است اجابت دعوت خواهد نمود.

ایشان (علیه السلام) شروطی را مطرح خواهد نمود که در صورتی که دعوت کننده قادر به انجام آنها باشد بهتر است که بپذیرد و در غیر اینصورت ارجح آن است که عذر آورد که در آینده در اثر عدول از عهد از آسیب در امان باشد. (پس از دعوات موفقیت آمیز باید همیشه به یاد داشته باشیم که عدول از عهد نکنیم).

در طول دعوت خوابها و رویاهای عجیب و غریب به سراغ دعوت کننده می آید و در واقع خدام از طریق نوم در فطرت دعوت راهنمائی خواهند نمود که از شخصی به شخص دیگر شدت و ضعف دارد.

در طول دعوت باید کثیر الصلاه بود (جهد و کوشش به برپائی نماز نمود) و بسیار استغفار و تسبیح باریتعالی کند. از طرف دیگر باید قلت نوم (کم خوابی) را رعایت کرد و از منفرات پرهیز کرد ( پرهیز از سیر و پیاز و…).

در طول دعوت باید خصوصا هنگام خواب لباس سفید به تن داشته باشد و خود را خوشبو کند و طهارت جسم راکاملا رعایت نماید و مسواک زدن را به جهد رعایت کند. انصراف عمار مکان را باید مثل همیشه انجام داد.

در واقع قبل از شروع به عمل باید انصراف عمار مکان کرد و پس از انجام دعوت عودت عمار نمود. (در انتخاب عزیمت صرف عمار تفاوتی نمیکند که کدامیک از موارد انتخاب شود مهم طریق صحیح انجام آن است).

در واقع از شرایط موفقیت آمیز بودن هر دعوتی، انصراف عمار مکان است که بارها در مورد آن اشاراتی شده است.

در این دعوت شریفه، البته از جنبه ادب هم باید این عمل انصراف در اسرع وقت صورت گیرد.

بخورات صحیح دعوت در اجابت دعوت و قوت و فوریت انجام و اجابت عمل موثر است.

برگرفته از سایت دعاسایت

درباره‌ی مدیر قبادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *