خانه / ادعيه و اذكار / دعای عاقبت بخیری در وقت غروب آفتاب

دعای عاقبت بخیری در وقت غروب آفتاب

دعای عاقبت بخیری در وقت غروب آفتاب

در یکی دیگر از پست ها و مطالب سایت ملکوت 786 قصد داریم به شما عزیزان رهگشای تجربه شده ای شرح دهیم که سبب می شود در هنگام غروب آفتاب با خواندن یک دعا شر و بلا ها را از خود دور کنید. دعا های دیگر را نیز در دسته بندی های متنوع می توانید بخوانید.

023063720637 ادعيه و اذكار
دعای عاقبت بخیری در وقت غروب آفتاب

دعای عاقبت بخیری در وقت غروب آفتاب,دعای غروب آفتاب,دعای غروب افتاب جمعه,دعاي غروب افتاب,دعای غروب خورشید,دعای هنگام غروب آفتاب,دعا هنگام غروب آفتاب,دعای طلوع و غروب آفتاب,دعای قبل از غروب آفتاب,دعای وقت طلوع و غروب آفتاب,دعای هنگام طلوع و غروب آفتاب,دعای غروب افتاب,دعای وقت غروب افتاب,دعای هنگام غروب افتاب,دعا موقع غروب افتاب,دعای قبل از غروب افتاب,

دعای عاقبت بخیری در وقت غروب آفتاب

عبدالله بن ابراهیم جعفری می گوید: از امام کاظم علیه السلام شنیدم که می فرماید: چون شام کنی و ببینی که خورشید در حال پنهان شدن و غروب کردن است، این دعا را بخوان:
بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله الذی لم یتخذ ولدا و لم یکن له شریک فی الملک و لم یکن له ولی من الذل و کبره تکبیرا الحمدلله الذی یصف و لا یوصف و یعلم و لا یعلم، یعلم خائنة الاعین و ما تخفی الصدور.
اعوذ بوجه الله الکریم و باسم الله العظیم من شر ما ذرا و ما برا و من شر ما تحت الثری و من شر ما ظهر و باطن و من شر ما کان فی اللیل و النهار و من شر ابی مرة و ما ولد و من شر الرسیس و من شر ما وصفت و ما لم اصف، فالحمدلله رب العالمین. (122)

اینم ببین:  دعای قوی و تجربه شده رفع گریه کودکان با اثر حتمی و سریع

دعا برای مسافرت

حسن بن جهم گوید: امام کاظم علیه السلام فرمود: هرگاه از منزلت برای سفر یا غیر سفر خارج شدی بگو:
بسم الله آمنت بالله،توکلت علی الله، ما شاء الله لا حول و لا قوة الا بالله. پس شیاطین با او رو به رو می شوند اما بر می گردند و ملائکه بر چهره آن ها می زنند و می گویند: ای شیاطین، شما راهی برای تسلط بر او ندارید، چون او بنام خدا شروع کرد و به خدا ایمان آورد و بر او توکل نمود وگفت: ما شاء الله لا حول و لا قوة الا بالله. (123)

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

F6157BA1-A3BC-4A2C-9BE7-03FC9A4F56E8-310x165 ادعيه و اذكار دعا دعا و ختم مجرب دعای حاجت روایی

ختم مجرب ذکر تسبیحات اربعه برای حاجت گرفتن

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶ به ختم مجرب ذکر تسبیحات اربعه برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هجده =