خانه / دعا و ختم مجرب / دعای عبور از خطرات دفع شر – دعای رفع بلا مجرب

دعای عبور از خطرات دفع شر – دعای رفع بلا مجرب

دعای عبور از خطرات دفع شر – دعای رفع بلا مجرب

امروز و در یکی دیگر از پست ها و مطالب سایت ملکوت 786 به شما عزیزان گره گشایی می آموزیم که در واقع باعث می شود از سخت ترین لحظات در زندگی عبور کرده و خطرات شما را تهدید نکند. متن کامل دعای عبور از خطرات دفع شر – دعای رفع بلا مجرب هم اکنون بخوانید.

023670273063807 دعا و ختم مجرب
دعای عبور از خطرات دفع شر – دعای رفع بلا مجرب

دعای عبور از خطرات دفع شر – دعای رفع بلا مجرب,دعا برای دفع شر شیطان,دعای عظیم دفع شر شیطان و اجنه,دعای رفع شر همسایه بد,دعا برای دفع شر همسایه بد,دعای دفع شر از همسایه بد,دعا برای دفع شر انسان,دعا برای رفع شر انسان,دعاي دفع شر و گرفتاري

دعای عبور از خطرات دفع شر – دعای رفع بلا مجرب

اللهم انک حی لاتموت(2866) و صادق لا تکذب و قاهر لاتقهر و بدی ء لا تنفد و قریب لا تبعد و قادر لا تضاد و غافر لاتظلم و صمد لا تطعم و قیوم لا تنام و مجیب لا تسام و جبار لاتعان و عظیم لا ترام و عالم لا تعلم و قوی لا تضعف و حلیم لا تجهل و جلیل لا توصف و و فی لا تخلف و غالب لاتغلب.
و عادل لا تحیف و غنی لا تفتقر و کبیر لا تغادر و حکیم لاتجور و وکیل لاتحیف و فرد لاتستشیر و وهاب لاتمل و عزیز لاتستذل و سمیع لاتذهل و جواد لا تبخل و حافظ لا تغفل و قائم لا تسهو و دائم لا تفنی و محتجب لا تری و باق لا تبلی و واحد لاتشبه و مقتدر لاتنازع، یا کریم الجواد المتکرم، یا ظاهر یا قاهر أنت القادر المقتدر، یا عزیز المتعزز، یا من ینادی من کل فج عمیق بالسنه شتی و لغات مختلفه و حوائج متتابعه (و)(287) لایشغلک شی ء.
انت الذی لا تفنیک الدهور و لا تحیط بک الأمکنه و لا تأخذک سنه و لا نوم، صلی علی محمد و آل محمد و یسرلی ما اخاف عسره و فرج عنی ما اخاف کربه و سهل لی ما اخاف حزونته، سبحانک لا اله الا أنت انی کنت من الظالمین، برحمتک یا أرحم الراحمین.

اینم ببین:  دعای رفع مشکلات مالی و رهایی از گرفتاری ها و سختی ها

 

کانال ملکوت 786

درباره‌ی سید

همچنین ببینید

2063780263862073-310x165 دعا و ختم مجرب

دعا برای استخاره قبل از انجام کار ها مجرب

دعا برای استخاره قبل از انجام کار ها مجرب دعایی که در ادامه از ملکوت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دوازده =