آخرین خبرها

دعا و سوه های مجرب برای زیبا شدن فرزند و پسردار شدن

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶  دعا و سوه های مجرب برای زیبا شدن فرزند و پسردار شدن پرداخته ایم ان شاءالله جنین با سوره و دعاهای مجرب زیبا می شود و صاحب فرزند پسر خواهید شد . 

دعای پسردار شدن در مفاتیح,دعای پسردار شدن اهل سنت,دعای پسردار شدن,دعای پسردار شدن در گنجهای معنوی,دعای باهوش شدن جنین,دعای زیبا شدن نوزاد,دعا برای زیبا شدن جنین,دعای باهوش شدن جنین,دعا برای زیبا و باهوش شدن جنین,دعای باهوش شدن جنین,دعای زیبا شدن نوزاد,دعا برای زیبا شدن جنین,دعا برای زیبا و باهوش شدن جنین,دعا برای زیبا شدن چشم جنین

دعا-و-سوه-های-مجرب-برای-زیبا-شدن-فرزند-و-پسردار-شدن-300x158 ادعيه و اذكار دسته‌بندی نشده دعا دعا و ختم مجرب دعای بچه دار شدن متفرقه
دعا و سوه های مجرب برای زیبا شدن فرزند و پسردار شدن

سوره برای سلامتی جنین       

در قرآن کریم سوره آل عمران آیه ۶ آمده است : 
اوست کسی که شما را آن گونه که می خواهد در رحم‌ها صورت گری می کند، هیچ معبودی جز آن توانای حکیم نیست بهترین دعا درخواست زیبایی فرزند از خداوند است . 
با دلی صاف و با فروتنی و از ته دل با خدای خود حرف بزنید و از او تقاضا کنید فرزندی زیبا و سالم به شما هدیه دهد .             

سوره یوسف بر زیبایی جنین             

در جایی دیگر روایت شده در نیمه هر ماه عربی که ماه بدر است شوهر سوره یوسف را بر شکم همسرش بخواند تا به امید خدا فرزند زیبایی به دنیا بیاورند.
خواندن نماز شب توسط مادر باردار تأثیر زیادی در زیبایی جنین و فرزند دارد. قبل بارداری و پیش از نزدیکی برای زیبایی فرزند و جنین سوره یاسین را بخوانید و به سیب یا انار فوت کنید و آن را میل کنید.             

دعا برای پسر شدن فرزند           

امام صادق (ع) فرمود : « هرکس که زنش باردار است و فرزندش چهار ماهه شد ، رو به قبله بایستد و آیه الکرسى بخواند ، و دست به پهلوى همسرش گذارد و بگوید :

اللَّهُمَّ إِنِّی قَدْ سَمَّیْتُهُ مُحَمَّدا (خداوندا من این فرزند، را محمد نام گذاردم ) ، خداوند این جنین را پسر می‌کند، و اگر به عهد خود وفا کند و نام او را محمد نهد خداوند آن را وسیله برکت او قرار دهد و گرنه اختیار با خداست که او را نگهدارد یا ببرد » 

 

برگرفته از سایت دعاگو  

درباره‌ی seyyed Morteza seyyed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *