خانه / ادعيه و اذكار / روش نوشتن زبان بند برای بستن زبان بدخواهان و دشمنان

روش نوشتن زبان بند برای بستن زبان بدخواهان و دشمنان

در این مطلب از سایت ادعیه و اذکار ملکوت۷۸۶  روش نوشتن زبان بند برای بستن زبان بدخواهان و دشمنان پرداخته ایم ان شاءالله زبان دشمنان و بدخواهان بسته خواهد شد و در هیچ اموری از زندگی شما دخالت نخواهند کرد .

نوشتن دعای زبان بند,چگونگی نوشتن دعای زبان بند,بهترین دعای زبان بند مخالفان,قویترین دعای زبان بند دشمن,دعای زبان بند صم بکم,دعای زبان بند قوی و فوری زیر سنگ ,دعای زبان بند بدگویان,دعا زبان بند دشمن,دعای زبان بند دشمن سریع الاجابه,دعای زبان بند دشمن,دعای زبان بند دشمن فوری,دعای زبان بند دشمن صم بکم,

روش-نوشتن-زبان-بند-برای-بستن-زبان-بدخواهان-و-دشمنان-1-300x159 ادعيه و اذكار دسته‌بندی نشده دعا دعا و ختم مجرب مهر و محبت
روش نوشتن زبان بند برای بستن زبان بدخواهان و دشمنان

دعای زبان بند مجرب و تضمینی 

 دعای زبان بند تضمینی از مجموعه دعای زبان بند قوی و فوری به حساب می آید. این دعا به افراد کمک می کند در هر شرایطی به صورت تضمینی بتوانند زبان فرد مورد نظر را ببندد و از این طریق به خواسته خود برسند. دعای زبان بند تضمینی که در زیر آمده است را برای بستن زبان به صورت قوی و فوری باید قبل از ملاقات با شخص مورد نظر ۷ مرتبه تلاوت کنید.

« یَا صَانِعَ کُلِّ مَصْنُوعٍ یَا خَالِقَ کُلِّ مَخْلُوقٍ یَا رَازِقَ کُلِّ مَرْزُوقٍ یَا مَالِکَ کُلِّ مَمْلُوکٍ یَا کَاشِفَ کُلِّ مَکْرُوبٍ یَا فَارِجَ کُلِّ مَهْمُومٍ یَا رَاحِمَ کُلِّ مَرْحُومٍ یَا نَاصِرَ کُلِّ مَخْذُولٍ یَا سَاتِرَ کُلِّ مَعْیُوبٍ یَا مَلْجَأَ کُلِّ مَطْرُودٍ »

 

دعای زبان بند قوی و فوری برای شوهر 

خانم هایی که می خواهند با بستن زبان شوهر خود به هذفشان برسند می توانند از دعای زبان بند قوی و فوری برای شوهر استفاده کنند که در زیر آمده است.

اینم ببین:  دعای فوری زبان بند برای پیش بردن کار ها و مشکلات

خواندن این دعا به رام کردن شوهر کمک خواهد کرد.

« رَبَّنا أَفْرِغْ عَلَیْنا صَبْراً وَ ثَبِّتْ أَقْدامَنا وَ انْصُرْنا عَلَى الْقَوْمِ الْکافِرینَ »

 

دعای زبان بند قوی برای خانواده شوهر 

بسیاری از خانم ها به دنبال بستن زبان خانواده شوهر خود هستند تا بتوانند با جلب محبت آن ها در نظرشان به خوبی جلوه کنند و با استفاده از این دعای زبان بند قوی و فوری به عزیز شدن نزد خانواده شوهر خود کمک کنند. دعای زبان بند قوی برای خانواده شوهر که در زیر آمده است را بخوانید و در پایان نام افراد مورد نظر را ببرید

« بسم الله الرحمن الرحیم. قال رجلان من الذین انعم الله علیهما ادخلوا علیهم الباب فإذا دخلتموه فإنکم غالبون وعلى الله فتوکلوا إن کنتم مؤمنین » 

 

دعای زبان بند قوی و فوری زیر سنگ

یکی دیگر از مجموعه دعای زبان بند قوی و فوری که بسیار تاثیرگذار است دعای زبان بند قوی و فوری زیر سنگ است که در زیر آمده است و باید این دعا را روی کاغذی سفید نوشته و زیر سنگی در باغچه خاک کنید. این دعا برای بستن زبان دشمن و حسود و بدگو نیز بسیار مجرب است.

« یَا ذَا الْعَرْشِ الْمَجِیدِ یَا ذَا الْقَوْلِ السَّدِیدِ یَا ذَا الْفِعْلِ الرَّشِیدِ یَا ذَا الْبَطْشِ الشَّدِیدِ یَا ذَا الْوَعْدِ وَ الْوَعِیدِ یَا مَنْ هُوَ الْوَلِیُّ الْحَمِیدُ یَا مَنْ هُوَ فَعَّالٌ لِمَا یُرِیدُ یَا مَنْ هُوَ قَرِیبٌ غَیْرُ بَعِیدٍ یَا مَنْ هُوَ عَلَی کُلِّ شَیْ‏ءٍ شَهِیدٌ یَا مَنْ هُوَ لَیْسَ بِظَلامٍ لِلْعَبِیدِ » 

 

برگرفته از سایت هاروس 

اینم ببین:  دعای عظیم برای جلب محبت و مهربان کردن یک شخص

درباره‌ی seyyed Morteza seyyed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.